Chcieli pomóc temu pobitemu psu. Kiedy podeszli bliżej poznali szokującą prawdę.

Oceń:
23.02.2018 FunZoo.pl Kochamy Psy, Koty i wszystkie inne zwierzęta

Został odnaleziony w takim stanie. Ludzie go omijali, bo uważali, że jest “straszny”

Nikt nie ma pewności, jak wyglądało wcześniejsze życie małego psa o imieniu Frodo. Jasne jest jednak, że był całkiem samotny i nie miał żadnej bliskiej osoby przy swoim boku. Czworonóg był tak zaniedbany, że aż ciężko się na niego patrzyło. Na szczęście zwierzak został odnaleziony, a dzięki miłości zmienił się nie do poznania.

Frodo błąkał się po ulicach Chorwacji. Pies był wychudzony, borykał się z chorobą skóry, a jego oczy były spuchnięte od nieleczonej infekcji. Niektórzy ludzie uważali, że Frodo jest przerażający i omijali go szerokim łukiem. Czworonóg potrzebował jednak natychmiastowej pomocy. Na miejscu pojawiła się Klaudija Sigurnjak, ratowniczka zwierząt.

“Kiedy go zobaczyłam, byłam w szoku. Nie mogłam uwierzyć, że to naprawdę pies. Wiedziałam, że jak najszybciej muszę mu pomóc.” – opowiada Klaudija. Od tej chwili życie Frodo zacząło się zmieniać.

Klaudija zawiozła czworonoga do weterynarza. Podczas wizyty lekarz stwierdził, że prawe oko psa jest tak bardzo zainfekowane, że trzeba je usunąć. Na szczęście drugie oko było w lepszym stanie, więc można było je wyleczyć. Ogólne zdrowie czworonoga było w kiepskim stanie.

“Był wychudzony, a na jego ciele znajdowało się pełno pcheł i kleszczy. Nie byliśmy pewni, czy przeżyje.”

Wkrótce mały Frodo udowodnił wszystkim, że jest prawdziwym wojownikiem.

Po kilku miesiącach leczenia, pies zaczął czuć się lepiej. Udało się zwalczyć chorobę skóry czworonoga. Powoli zaczęło mu odrastać futro.

Wraz z lepszym samopoczuciem, zaczęła ujawniać się wspaniała osobowość Frodo. Ból i smutek były już za nim! “Jego przemiana była fenomenalna. Nie śniło nam się nawet, że będzie taki piękny.”

W końcu spełniło się również największe marzenie Frodo – pies został zaadoptowany. Nowi właściciele psa to Mark Duspar i jego żona. Kiedy zobaczyli zdjęcie psa, od razu się w nim zakochali.

“Szczerze mówiąc nie mogę sobie wyobrazić, przez co musiał wcześniej przejść. Jestem bardzo wdzięczny wszystkim, którzy pomogli mu wyzdrowieć. Teraz Frodo jest szczęśliwy, a my kochamy go z całego serca.” – powiedział Duspar.

dodaj komentarz

zaloguj się, aby dodawać komentarze pod własnym nickiem.

komentarze

Najwyżej ocenione

 • więcej
  Jak w 60 dni pozyskać 500 leadów
  więcej
 • więcej
  Matka na chwilę zostawiła noworod...
  więcej
 • więcej
  Ten pies przychodzi codziennie pr...
  więcej
 • więcej
  Agresywny Pit Bull położył się ob...
  więcej
 • więcej
  Właściciel zapomniał dać kotu jeś...
  więcej
 • więcej
  9 tygodniowy owczarek niemiecki n...
  więcej
 • więcej
  Mężczyzna UMIERAŁ bo rozdzielono...
  więcej
 • więcej
  Kiedy mężczyzna chciał przywitać...
  więcej
 • więcej
  Mężczyzna w podzięce dla swoich p...
  więcej

Ciaaaasteczkaaaaa!

FunZoo.pl używa ciasteczek,
które są ulubionym przysmakiem każdego zwierzaka.
Dowiedz się więcej.

x