Chcieli pomóc temu owczarkowi. Kiedy podeszli do niego poznali brutalną prawdę. Płaczę!

Oceń:
18.08.2014 FunZoo.pl Kochamy Psy, Koty i wszystkie inne zwierzęta

Na całym świecie jest wiele bezdomnych zwierząt. Zwykle nikt się nimi nie interesuje a niejednokrotnie zwierzaki cierpią. Część zwierzaków urodziła się na ulicy, część została brutalnie wyrzucona przez ludzi. Pozostawione same sobie nie potrafią sobie poradzić.

Na całym świecie jest wiele bezdomnych zwierząt. Zwykle nikt się nimi nie interesuje a niejednokrotnie zwierzaki cierpią. Część zwierzaków urodziła się na ulicy, część została brutalnie wyrzucona przez ludzi. Pozostawione same sobie nie potrafią sobie poradzić.

Dlatego warto interesować się bezpańskimi zwierzętami. Na pewno potrzebują Twojej pomocy. Jeśli nie możesz zatrzymać zwierzaka i go adoptować, to zwróć się do organizacji, które pomagają bezdomnym zwierzętom. Pamiętaj, że możesz również pomóc dotując schroniska. One utrzymują się zwykle dzięki dobrym ofiarodawcom.

Dziś chcemy Wam pokazać 16 historii, które chwytają ze serca. Te zwierzaki miały szczęście, że ktoś się nimi zainteresował. Kiedy zostały znalezione były skrajnie wyczerpane i zaniedbane. Dzięki dobrym ludziom odzyskały siły i zmieniły się nie do poznania.

RASTA

Ten biedak został znaleziony na ulicach Montrealu w Kanadzie. Był tak brudny, że  w pierwszej chwili nikt nie potrafił jednoznacznie powiedzieć czy to jest pies. Ledwo mógł się poruszać przez jeden wielki kołtun na ciele. Zwierzakiem zajęli się wolontariusze z Towarzystwa Ochrony Zwierząt w Quebecu i psiak odzyskał blask.

MILEY

Miley został znaleziony na wysypisku śmieci. Był poważnie ranny i nie mógł już chodzić. W ostatniej chwili podjęto akcję ratowania, dzięki czemu Miley żyje. Obecnie psiak jest szczęśliwy i zdrowy. Mieszka w ciepłym i miłym miejscu ze Swoją nową rodziną.

Źródło: Frank Bruynbroek

KENZI

Kenzi to Cocker Spaniel. Został odebrany ludziom, którzy kompletnie o niego niedbali. Można powiedzieć, że wręcz się nad nim znęcali. Psiak musiał przejść szereg zabiegów, żeby odzyskać zdrowie. Jak widać Kenzi to piękny pies. Potrzebuje tylko kochającego właściciela.

ELLEN

Została znaleziona przez Fundację TRIO. Jest przykładem skrajnego zaniedbania. Miała na sobie tyle pozlepianej sierści, że nie mogła się ruszać. Kiedy Ellen została ogolona była lżejsza o prawie 2 kg. Ellen ma 2 lata i czeka na nowego właściciela.

DOLLY

Dolly znaleziono na ulicach Los Angeles. Była bardzo zaniedbana. Jej futro było całe posklejane a na skórze pojawiła się infekcja. Dolly przystrzyżono i odzyskała dawny blask.

THEO

 

Theo znalazł się w niefortunnej sytuacji. Po śmierci Swojego właściciela trafił na ulicę. Spędził tam około roku, aż fundacja Hope For Paws przyszła mu na ratunek. Teraz znów może cieszyć się życiem.

BETTY

Betty spotkało wiele nieszczęścia. Niestety znudziła się Swoim właścicielom i została wyrzucona na pastwę losu. Na całe szczęście w porę nadeszła pomoc.

WOODY

Woody trafił na ulicę po śmierci Swojego właściciela. Był bardzo wystraszony i schował się w zakamarkach domu, w którym mieszkał. Przerażenie było tak duże, że nie pozwalał się nikomu do siebie zbliżyć. Przez to wszystko oślepł na jedno oko. Ratownicy z fundacji Hope For Paws musieli użyć sposoby, aby ocalić psiaka.

SKARB

Skarb to 2-letnia suczka, miniaturowy pudelek. Została porzucona przez właścicieli. Miała szczęście, że jeden z kierowców dostrzegł ją i zawiózł ją do the Natchez-Adams County Humane Society, gdzie zajęli się nią weterynarze. Imię wzięło się z faktu, że po zabiegach pielęgnacyjnych wszystkim ukazał się piękny psiak.

ALANA

Alana została przywieziona do schroniska bardzo zaniedbana. Ledwo można było rozpoznać, że to pies. Psinkę trzeba było ogolić, aby zapobiec wszelkim infekcjom i pasożytom. Po strzyżeniu okazało się, że psinka jest o wiele młodsza niż sądzono. Alana znalazła nowy dom.

BOO

Boo został znaleziony przy drodze w USA na Florydzie. Był w fatalnym stanie i pachniał fekaliami. Po zabiegach pielęgnacyjnych okazało się, że to piękna i urocza suczka.

IGGY

Iggy został znaleziony w Meksyku z poważną infekcją oczu. Miał szczęście, że jego zdjęcie trafiło na Facebooka. Szybko znaleźli się ludzie, którzy uzbierali pieniądze na jego leczenie i transport do USA. Kuracja udała się i teraz Iggy jest pełny energii i uwielbia biegać jak szalony.

Źródło:  Eldad Hagar

VITA

Vita została znaleziona na złomowisku w Los Angeles w USA. Była bliska śmierci z powodu wyczerpania i braku czegokolwiek do jedzenia. Dzięki odpowiedniej opiece suczka odzyskała siły i teraz jest zupełnie jak inny nowy pies.

CEDAR

Cedar został tak nazwany od pola golfowego w pobliżu którego został znaleziony. Kiedy go znaleziono był skrajnie wyczerpany, wygłodzony, jego skóra była pokryta grzybem. Nie wierzono, że przeżyje. Miał jednak dużo ochoty na dalsze życie. Na całe szczęście Cedar odzyskał siły i znalazł nowy dom.

OLIVIA

To jest szokujące. Olivia w takim stanie została zabrana ze schroniska, gdzie nie bardzo przejmowano się zwierzętami tam przebywającymi. Zdjęcie zostało zrobione w momencie zabrania i rok później.

SHREK

Shrek, kiedy został znaleziony ledwo się poruszał. Jego nogi byłe pełne ran a futro zalepione błotem. Shrek został ostrzyżony i wypielęgnowany. Szybko znalazł kochający dom.

dodaj komentarz

zaloguj się, aby dodawać komentarze pod własnym nickiem.

komentarze

Najwyżej ocenione

 • więcej
  Mężczyźni wybrali się na ryby i z...
  więcej
 • więcej
  Matka na chwilę zostawiła pitbula...
  więcej
 • więcej
  Kiedy mały jamnik zobaczył że bij...
  więcej
 • więcej
  Temu Rottweilerowi amputowano wsz...
  więcej
 • więcej
  Suczka urodziła szczeniaki. Właśc...
  więcej
 • więcej
  Futro tego kotka stanęło w płomie...
  więcej
 • więcej
  Ten pies mieszka od 6 lat na cmen...
  więcej
 • więcej
  Ten pies nabroił. To co zrobił ab...
  więcej
 • więcej
  Kupili nowy dom a psy zostawili p...
  więcej

Ciaaaasteczkaaaaa!

FunZoo.pl używa ciasteczek,
które są ulubionym przysmakiem każdego zwierzaka.
Dowiedz się więcej.

x