Chcieli adoptować psa ze schroniska. Wzięli największą bidę. To co zrobili mu w domu jest niemożliwe

Oceń:
11.11.2018 FunZoo.pl Kochamy Psy, Koty i wszystkie inne zwierzęta

Kiedy Jessica Williams i jej chłopak Jared w końcu wprowadzili się do własnego mieszkania, nie mogli doczekać się, aby przygarnąć jakiegoś pieska. Umówili się, że adoptują czworonoga w listopadzie.

Podekscytowana Jessica od razu zaczęła przeglądać zdjęcia futrzaków ze schroniska. Właśnie wtedy natknęła się na psa, który potrzebował ich bardziej niż którykolwiek inny – owy zwierzak miał na imię Benji.

Benji był niesamowicie nieufny wobec ludzi, a przez pchły stracił większość swojego futra. Dla większości ludzi Benji prawdopodobnie nie byłby pierwszym psem, którego chcieliby adoptować. Jessica miała jednak zupełnie inne zdanie.

Czworonóg źle znosił pobyt w schronisku. „Znajdował się w placówce od 10 dni i nie radził sobie tam dobrze. Warczał na ludzi, którzy przechodzili obok. Nigdy nie widziałam smutniejszego psa i po prostu musieliśmy mu pomóc.” – powiedziała Jessica.

Jessica i jej chłopak mieszkają w Sacramento, a Benji znajdował się w Los Angeles, a więc para przejechała sześć godzin, żeby się z nim spotkać. „Wiedzieliśmy, że on jest tego wart.”

Po długiej podróży para dotarła do placówki. Kiedy para w końcu dotarła do schroniska, natychmiast porozmawiali z personelem i przyznali, że są zainteresowani adopcją tego konkretnego psa. Pracownicy schroniska przekonywali jednak ich, aby tego nie robili, ponieważ Benji nie jest przyjaznym zwierzęciem.

„Powiedzieli, że nie jest przyjazny i odmówił zabrania nas do pokoju, w którym moglibyśmy go poznać. Wiedzieliśmy, że jeżeli go stamtąd nie zabierzemy, to zostanie uśpiony.”

Słowa pracowników schroniska nie przestraszyły pary. Pomimo zdystansowanego charakteru psa i ostrzeżeń pracowników placówki, para zdecydowała się zaryzykować. Benji został oficjalnie przyjęty do ich rodziny. Sześciogodzinna jazda samochodem do Sacramento była trudna, ponieważ Benji wciąż był nieufny wobec swoich nowych rodziców i nie miał pojęcia, co się dzieje. Kiedy wszyscy wrócili do domu, Benji przez chwilę próbował trzymać się z daleka od swoich właścicieli, ale z biegiem czasu stało się coś niesamowitego.

Niesamowita przemiana. Gdy tylko Benji uświadomił sobie, że jest bezpieczny i znajduje się w kochający domu, zaczął wychodzić ze swojej skorupy. Z każdym dniem przemieniał się w słodkiego, zabawnego psa, kochanego przez swoich opiekunów.

dodaj komentarz

zaloguj się, aby dodawać komentarze pod własnym nickiem.

komentarze

Najwyżej ocenione

 • więcej
  Piękne fotki
  więcej
 • więcej
  Mężczyzna obawiał się że pit bull...
  więcej
 • więcej
  Właścicielka przez 8 miesięcy rob...
  więcej
 • więcej
  Kochamy Zwierzaki
  więcej
 • więcej
  Chcieli się pozbyć szczeniaka. Wy...
  więcej
 • więcej
  To co robi ten ocalony lis kiedy...
  więcej
 • więcej
  Matka porzuciła chorego Jelonka....
  więcej
 • więcej
  Pies znalazł porzuconego noworodk...
  więcej
 • więcej
  Potrącił psa i uciekł. Psi przyja...
  więcej

Ciaaaasteczkaaaaa!

FunZoo.pl używa ciasteczek,
które są ulubionym przysmakiem każdego zwierzaka.
Dowiedz się więcej.

x