Chciał pomóc temu owczarkowi niemieckiemu. Kiedy podszedł bliżej poznał bolesną prawdę Pies cierpiał

Oceń:
02.09.2016 FunZoo.pl Kochamy Psy, Koty i wszystkie inne zwierzęta

Historia suni owczarka niemieckiego o imieniu Frannie poruszyła wielu ludzi. Frannie bardzo walczyła o to, by przeżyć. Była tak zdesperowana, że jadła dosłownie wszystko. Wolontariusze zostali poinformowani o jej istnieniu przez jednego ze spacerowiczów, który zobaczył ją jedzącą martwe zwierzę. Od razu po nią pojechali i tak zaczęło się nowe życie tego owczarka.

W chwili znalezienia jej przez Erica Hollidaya i jego kolegów Frannie ważyła niecałe 10 kilogramów. Weterynarz ocenił, że nie miała więcej niż 3 lata, więc jej właściwa waga powinna wynosić około trzydziestu kilogramów...

Proces rekonwalescencji trwał aż dwa lata. Frannie najpierw przebywała pod opieką weterynarza, potem trafiła do tymczasowego domu opieki prowadzonego przez Amy Boram Wilson. Amy co kilka dni jeździła z psem na wizyty kontrolne do weterynarza. Wyniki Frannie były złe, miała anemię, a przy tym wciąż się bała. Na zdjęciu widzicie ją z Erickiem, który znalazł ją na ulicy i tym samym zmienił jej życie.

Ta sunia musiała wiele przejść w swoim krótkim życiu. Nie udało się dowiedzieć, dlaczego tak młodziutki pies znalazł się na ulicy, ale wolontariusze odkryli coś innego...

Otóż Frannie najprawdopodobniej większość życia spędziła na ulicy. Świadczył o tym jej stan zdrowia oraz... zachowanie. Bała się, była wycofana i nieufna.

To już na szczęście przeszłość! Dwa lata po trafieniu do organizacji pomagającej takim psiakom jak ona, Frannie ostatecznie mogła zostać oddana do adopcji jako zdrowy i radosny pies!

Przygarnęło ją młode małżeństwo, Jack i Jan Long. Amy, która do tej pory opiekowała się sunią, powiedziała, że zazwyczaj są potrzebne 3 spotkania, by stwierdzić, czy pies i nowa rodzina przypadną sobie do gustu. Tu wszystko było wiadome od pierwszych minut!

W tym momencie to zupełnie inny pies! Frannie jest wesoła, energiczna i... bardzo ufna!

Obejrzyj historię owczarka niemieckiego Frannie

dodaj komentarz

zaloguj się, aby dodawać komentarze pod własnym nickiem.

komentarze

Najwyżej ocenione

 • więcej
  Piękne fotki
  więcej
 • więcej
  LISEK Polarny z gracją NURKUJE w...
  więcej
 • więcej
  Szczeniakowi wycieli oko. Kiedy p...
  więcej
 • więcej
  Kochamy Zwierzaki
  więcej
 • więcej
  Zakleili szczeniakowi taśmą pysk,...
  więcej
 • więcej
  Tego psa zmuszano do walk. Krwawi...
  więcej
 • więcej
  Kobieta chciała zabić 35 małych k...
  więcej
 • więcej
  Pies polizał stopy kobiety. Trafi...
  więcej
 • więcej
  psy
  więcej

Ciaaaasteczkaaaaa!

FunZoo.pl używa ciasteczek,
które są ulubionym przysmakiem każdego zwierzaka.
Dowiedz się więcej.

x