Bestialsko i z premedytacją zabił psa. Nie uwierzysz jaka kara spotkała go za to. Słusznie?

Oceń:
22.09.2017 FunZoo.pl Kochamy Psy, Koty i wszystkie inne zwierzęta

W styczniu 2016 Jethro zostal zastrzelony przez Kelonte Barefielda w trakcie działań związanych z włamaniem do sklepu spożywczego przeprowadzanych przez policjantów z posterunku w Canton.

Sprawiedliwości w końcu stało się zadość, a Jethro, ukochany pies policyjny został pomszczony.

Jethro oraz jego partner, funkcjonariusz Ryan Davis prowadzili śledztwo na miejscu włamania w Canton w stanie Ohio. Właśnie wtedy, podczas wykonywania służby, Jethro został zastrzelony.

W jego pogrzebie wzięły udział setki osób, aby uczcić tego oddanego funkcjonariusza K-9, który oddał życie na służbie. Davis pracował z Jethro odkąd pies skończył 8 tygodni i był zdruzgotany faktem, że jego partner zmarł w wieku zaledwie 3 lat.

Siedem miesięcy po jego śmierci, sprawiedliwości w końcu stało się za dość. Kelonte Barefield został skazany na 45 lat więzienia. Udowodniono mu, że jest winny wielu zarzutów, między innymi rozboju, a do całościowego wyroku wynoszącego 45 lat więzienia, włączono 6 lat za zabójstwo Jethro.

Odkąd wybuchła wrzawa związana ze śmiercią Jethro, funkcjonariusz Eric Stanbro, który prowadzi jednostkę psów K09, otrzymał ponad 2000 listów w tej sprawie. Organy ustawodawcze Ohio pracują obecnie nad zwiększeniem wyroków dla ludzi, którzy dopuszczą się zabójstwa psich funkcjonariuszy K-9.

Jeśli cieszy cię wiadomość o sprawiedliwości, którą w końcu odnalazł Jehtro, z pewnością wzruszy cię również wieść o dziewczynce, która po śmierci Jethro, ofiarowała wszystkie swoje oszczędności  na zbiórkę środków mających na celu zakup kamizelek kuloodpornych dla funkcjonariuszy K-9!

dodaj komentarz

zaloguj się, aby dodawać komentarze pod własnym nickiem.

komentarze

Najwyżej ocenione

 • więcej
  Piękne fotki
  więcej
 • więcej
  Suczka znalazła na złomowisku now...
  więcej
 • więcej
  Zostawili psa podczas burzy pod s...
  więcej
 • więcej
  Kochamy Zwierzaki
  więcej
 • więcej
  Właściciel chciał wystraszyć psa....
  więcej
 • więcej
  Właścicielka przez 8 miesięcy rob...
  więcej
 • więcej
  Maleńki kotek skoczył na wielkieg...
  więcej
 • więcej
  Tego psa chcieli uśpić w schronis...
  więcej
 • więcej
  psy
  więcej

Ciaaaasteczkaaaaa!

FunZoo.pl używa ciasteczek,
które są ulubionym przysmakiem każdego zwierzaka.
Dowiedz się więcej.

x