Amerykanin chciał by jego pies wyglądał groźnie. Obciął mu uszy. Kara jaką otrzymał szokuje.

Oceń:
23.12.2019 FunZoo.pl Kochamy Psy, Koty i wszystkie inne zwierzęta

Simon Broscombe twierdzi, że zapłacił weterynarzowi, aby ten obciął „zwisające części uszu” jego psa. Sprawa miała finał w sądzie.

Simon Broscombe był właścicielem 6-miesięcznego buldoga amerykańskiego Tysona. 35-latek chciał, żeby zwierzę wyglądało groźniej.

W związku z tym zdecydował, że pies zostanie poddany operacji usunięcia „zwisających części uszu”. Broscombe przekonuje, że zabieg został wykonany przez wykwalifikowanego weterynarza, ale odmówił podania jego nazwiska.

RSPCA wniosło przeciwko 35-latkowi sprawę do sądu. Broscombe przyznał, że spowodował niepotrzebne cierpienie psa, a także, że zezwolił innej osobie na przeprowadzenie „niedozwolonej procedury” na Tysonie. Przyznał także, że jako właściciel psa nie ochronił go przed „bólem i cierpieniem”.

Broscombe został skazany na 12 tygodni więzienia, a wykonanie kary zawieszono na okres 18 miesięcy. Dodatkowo mężczyzna został zobowiązany do odbycia 200 godzin prac społecznych i pokrycia kosztów sądowych w wysokości 715 funtów. Decyzją sądu 35-latek nie może być właścicielem żadnego zwierzęcia przez najbliższe siedem lat.

dodaj komentarz

zaloguj się, aby dodawać komentarze pod własnym nickiem.

komentarze

Najwyżej ocenione

 • więcej
  Piękne fotki
  więcej
 • więcej
  Kochamy Zwierzaki
  więcej
 • więcej
  psy
  więcej

Ciaaaasteczkaaaaa!

FunZoo.pl używa ciasteczek,
które są ulubionym przysmakiem każdego zwierzaka.
Dowiedz się więcej.

x