Adoptowali psa. Kiedy zobaczysz co z nim zrobili jak im się znudził będziesz płakać. To co stało się

Oceń:
06.12.2017 FunZoo.pl Kochamy Psy, Koty i wszystkie inne zwierzęta

Poznaj Benjiego! Dotychczas żył z kimś, kogo niestety nie można nazwać mianem właściciela. A przynajmniej takie jest moje zdanie, po tym, jak zobaczyłam zdjęcia tego biednego psa.

Wyobraź sobie, że odcięto Ci dostęp do jedzenia… jest to sytuacja, w której nikt nigdy nie powinien się znaleźć. Ale to właśnie spotkało Benjiego. W momencie, w którym go uratowano, był bliski śmierci. Spał na gołej ziemi i był pokryty ranami. Skąd się wzięły te ostatnie? Ludzie rzucali w niego kamieniami. Przez pewien czas był też przywiązany łańcuchem – wszystkie te informacje podaje organizacja Sidewalk Specials.

Ta historia jest naprawdę straszna, ale na szczęście dobrze się kończy!

Ludzie z Sidewalk Specials uratowali Benjiego. Dali mu jeść i obdarzyli go miłością, na którą zasługuje. Organizacja ta działa w Kapsztadzie. Historię Benjiego poznaliśmy dzięki ich profilu na Facebooku, gdzie udostępniono filmik pokazujący, jak pies powraca do zdrowia. Ta przemiana to istny cud!

Na początku Benji po prostu stał i patrzył się na miskę jedzenia, którą przed nim położono. Wyglądało to, jakby sam sobie zadawał pytanie: „Czy to naprawdę dla mnie?”. Ale ostatecznie głód zwyciężył i zwierzak zaczął jeść. Już wtedy zrozumiał, że pracownicy schroniska są dobrymi ludźmi, którzy starają się mu pomóc!

Na poniższym filmie pokazane jest życie Benjiego od momentu, kiedy został uratowany. Pierwszych kilka minut jest naprawdę smutnych, ale oglądanie tego, jak pies wraca do zdrowia i coraz bardziej się zmienia, jest wspaniałe! Różnicę zaczyna być widać po dwóch minutach nagrania. Bardzo się ucieszyłam, widząc go w tak odmienionym stanie!

dodaj komentarz

zaloguj się, aby dodawać komentarze pod własnym nickiem.

komentarze

Najwyżej ocenione

 • więcej
  Żona przyłapała męża z PSEM. To c...
  więcej
 • więcej
  Ten husky znalazł maleńkiego umie...
  więcej
 • więcej
  Umierający szczeniak przez tydzie...
  więcej
 • więcej
  Dla zabawy zafarbowali kota na fi...
  więcej
 • więcej
  Kobieta wzięła na ręce szczeniaka...
  więcej
 • więcej
  Chcieli pomóc temu rannemu psu. K...
  więcej
 • więcej
  Ten pies czekał w schronisku na e...
  więcej
 • więcej
  Umierający pies ostatkiem sił szu...
  więcej
 • więcej
  Wzięli owczarka niemieckiego ze s...
  więcej

Ciaaaasteczkaaaaa!

FunZoo.pl używa ciasteczek,
które są ulubionym przysmakiem każdego zwierzaka.
Dowiedz się więcej.

x