9 szczeniaków zamknęli w lodówce i porzucili w rowie. Psy piszczały. Dusiły się. To co stało

Oceń:
04.10.2017 FunZoo.pl Kochamy Psy, Koty i wszystkie inne zwierzęta

Kobieta prowadząc auto w upalny dzień na rozgrzanej drodze w Teksasie, zwróciła uwagę na stojącą na poboczu lodówkę turystyczną i zatrzymała się.

 Jak bardzo zwracasz uwagę na otoczenie, kiedy prowadzisz? To doprawdy niezwykle szczęśliwe zrządzenie losu, że ta kobieta prowadząc auto w upalny dzień na rozgrzanej drodze w Teksasie, zwróciła uwagę na stojącą na poboczu lodówkę turystyczną i zatrzymała się. Lodówka była w dobrym stanie i kobieta pomyślała o zabraniu jej do domu. Kiedy ją otworzyła, nie mogła uwierzyć własnym oczom. Ktoś włożył do środka gromadkę szczeniąt.

I nie były to drobne yorki, tylko szczenięta owczarka niemieckiego! Maleństwa leżały jedne na drugich pokryte własnymi odchodami niemalże bez dostępu do świeżego powietrza. Gdyby kobieta nie znalazła ich w tym momencie, ta historia mogłaby mieć dużo gorsze zakończenie.

Kobieta zatrzymała auto przy drodze w upalny letni dzień w Teksasie. Lodówka była w tak dobrym stanie, że postanowiła ją zabrać do domu.

Po wyjściu z początkowego szoku, doliczyła się w środku dziewięciu szczeniąt.

Zadzwoniła do lokalnego towarzystwa ochrony zwierząt w Sulphur Springs. Telefon odebrała Karri McCreary, lekarz weterynarii, która w ten sposób dowiedziała się, że przy jednej z dróg dziewięć szczeniąt wymaga natychmiastowej pomocy.

Karri pracuje również jako ratownik zwierząt. Pojechałam tam i je zabrałam – opowiada Karri – Wciąż były w lodówce.

Ratownicy sądzą, że kobieta musiała znaleźć szczenięta krótko po tym, jak zostały tam porzucone, ponieważ przy takim upale i braku świeżego powietrza nie przeżyłyby długo. Po zbadaniu okazało się, ze wszystkie szczenięta są zdrowe. Są silne i uwielbiają się bawić – mówi Karri.

Dzięki pomocy organizacji zajmującej się zwierzętami wszystkie szczenięta mają już nowe domy.

Zobacz film

dodaj komentarz

zaloguj się, aby dodawać komentarze pod własnym nickiem.

komentarze

Najwyżej ocenione

 • więcej
  Piękne fotki
  więcej
 • więcej
  Kotek cierpiał i płakał. To co we...
  więcej
 • więcej
  Kobieta oblała psa wrzącym olejem...
  więcej
 • więcej
  Kochamy Zwierzaki
  więcej
 • więcej
  LISEK Polarny z gracją NURKUJE w...
  więcej
 • więcej
  psy
  więcej

Ciaaaasteczkaaaaa!

FunZoo.pl używa ciasteczek,
które są ulubionym przysmakiem każdego zwierzaka.
Dowiedz się więcej.

x