Znaleźli chorego i wychudzonego kota. To co stało się z nim później jest wzruszające!

Oceń:
15.02.2016 FunZoo.pl Kochamy Psy, Koty i wszystkie inne zwierzęta

Mały kotek Smeagol doświadczył wiele złego w swoim życiu. Wychudzonego malucha na ulicy w Belize spotkała pewna kobieta, która od razu chciała mu pomóc i nie zastanawiała się nawet sekundy.

Natychmiast się zatrzymała po to, aby zabrać go z ulicy. Weterynarz był przerażony stanem zwierzęcia. Kotek ważył zaledwie 450 gramów. Ponadto miał złamaną szczękę i generalnie był bardzo słaby. Zasugerował kobiecie, że należałoby go uśpić, aby uwolnić go od cierpień. Operacja, która ewentualnie mogłaby mu pomóc była bardzo droga i tak nie dawała pewności, że wszystko będzie dobrze.

Kobieta, która go uratowała nie chciała się poddać. Zabrała go do domu, wykąpała i nakarmiła. Musiał jeść płynne jedzenie z uwagi na stan jego szczęki. Do tego wszystkiego dostał leki i otoczono go miłością.

Minęło kilka tygodni zanim Smeagol mógł zjeść suchy pokarm. Jego stan poprawiał się z każdym dniem i to było dla wszystkich ogromnym zaskoczeniem, a złamana szczęka nie wymagała już operacji, ponieważ w jakiś magiczny sposób wszystko samo się zrosło.

Kobieta nie miała zamiaru go oddawać i cieszyła się, że mogła pomóc bezbronnemu zwierzęciu, które w końcu doświadczyło miłości. Niedawno kotek obchodził swoje pierwsze urodziny w nowym i kochającym domu. 

Dziś kotek nie tylko ma kochającą rodzinę, ale również wspaniałego przyjaciela

dodaj komentarz

zaloguj się, aby dodawać komentarze pod własnym nickiem.

komentarze

Najwyżej ocenione

 • więcej
  Jak w 60 dni pozyskać 500 leadów
  więcej
 • więcej
  11 SZPICÓW miniaturowych ZAATAKOW...
  więcej
 • więcej
  11 tygodniowy owczarek niemiecki...
  więcej
 • więcej
  Wyrzuciła szczeniaki na śmietnik...
  więcej
 • więcej
  Kobieta oblała psa wrzącym olejem...
  więcej

Ciaaaasteczkaaaaa!

FunZoo.pl używa ciasteczek,
które są ulubionym przysmakiem każdego zwierzaka.
Dowiedz się więcej.

x