Wystawili kota na parapet. Kot prawie spadł. To co stało się później jest

Oceń:
14.08.2018 FunZoo.pl Kochamy Psy, Koty i wszystkie inne zwierzęta

Kot na parapecie zewnętrznym, za nim zamknięte okno - taki obrazek zarejestrowali poznaniacy na Jezycach. Zgłoszenie przyjęła Fundacja Animal Security Poznań.

Teraz Fundacja Animal Security Poznań apeluje o pomoc w sprawie kota, który widziany był na parapecie jednego z mieszkań na Jeżycach w Poznaniu.

(...) dostaliśmy zgłoszenie o kocie na parapecie! Okazało się, że są to ci sami ludzie, co na parapet wypuszczali psa! - piszą na swoim fanpage'u na Facebooku. - W październiku odebraliśmy dwa psy właścicielom. Sprawa została umorzona. Psy powinny zostać oddane właścicielom. Jednak te aktualnie są jeszcze w trakcie leczenia. Tym "właścicielom", którzy w dniu dzisiejszym wypuścili kota na parapet! . Poszukujemy osób, które to widziały lub mogą mieć jakieś zdjęcia i informacje! Sytuacja miała miejsce na ulicy Jackowskiego (Jeżyce) w Poznaniu.

Zobacz film

 

Kot na parapecie

Szanowni Państwo! Dzisiaj rano dostaliśmy zgłoszenie o kocie na parapecie! Okazało się, że są to ci sami ludzie, co na parapet wypuszczali PSA!! W październiku odebraliśmy dwa psy właścicielom. Sprawa została UMORZONA. Psy powinny zostać oddane właścicielom. Jednak te aktualnie są jeszcze w trakcie leczenia. Tym "właścicielom", którzy w dniu dzisiejszym wypuścili KOTA na PARAPET!! . !! Poszukujemy osób, które to widziały lub mogą mieć jakieś zdjęcia i informacje! Sytuacja miała miejsce na ulicy Jackowskiego (Jeżyce) w Poznaniu. Kontakt przez fanpage Fundacji lub mailowo: interwencje@animal-security.pl Przypominamy sprawę z października: https://wtkplay.pl/video-id-35269-zamykali_psa_na_zewnetrznym_parapecie_tlumacza_ze_to_przez_przypadek https://epoznan.pl/news-news-80607-Jezyce_psa_zamykali_na_okiennym_parapecie._Interweniowala_Animal_Security http://www.gloswielkopolski.pl/wiadomosci/poznan/a/jezyce-pies-na-parapecie-a-okno-zamkniete-zdjecia,12621444/ http://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2017-10-27/zamykali-psy-na-parapecie-za-oknem-interweniowala-policja-i-fundacja-dla-zwierzat/ Prosimy o udostępnienia!! Fundacja Animal Security

Opublikowany przez Fundacja Animal Security Piątek, 10 sierpnia 2018

 

dodaj komentarz

zaloguj się, aby dodawać komentarze pod własnym nickiem.

komentarze

Najwyżej ocenione

 • więcej
  Piękne fotki
  więcej
 • więcej
  Tak słodkich SZCZENIAKÓW owczarka...
  więcej
 • więcej
  Kotek cierpiał i płakał. To co we...
  więcej
 • więcej
  Kochamy Zwierzaki
  więcej
 • więcej
  Przywiązał psa za karę do samocho...
  więcej
 • więcej
  psy
  więcej

Ciaaaasteczkaaaaa!

FunZoo.pl używa ciasteczek,
które są ulubionym przysmakiem każdego zwierzaka.
Dowiedz się więcej.

x