Wyrzucili małego kotka w czasie jazdy samochodem wraz z innymi śmieciami. To co stało się z kotkiem

Oceń:
22.02.2018 FunZoo.pl Kochamy Psy, Koty i wszystkie inne zwierzęta

Erin Brown jechała wraz z synem do domu, gdy chłopiec zauważył jak kierowca jadący przed nimi wyrzuca coś przez okno. W pierwszej chwili sądził, że to jakieś śmieci, ale prawda okazała się zaskakująca.

Erin i jej syn spostrzegli, że „śmieci” zaczynają się ruszać. Kobieta zatrzymała się, a jej 14-letni syn Gavin wyskoczył z samochodu, aby je podnieść.

Gdy Gavin zbliżył się do „śmieci”, okazało się, że kierowca wyrzucił przez okno kota… Kot był w wielkim niebezpieczeństwie. W każdej chwili mógł go potrącić inny samochód. Mama i syn podzielili się rolami. Erin machała na innych kierowców, aby zwolnili, a Gavin pobiegł po kota. Gavinowi udało się zabrać kota z ulicy. Zwierzę było przerażone i ranne.

„Nie wiem co mnie w tej sytuacji bardziej zdenerwowało – czy to, że ktoś wyrzucił kota przez okno, czy to, że mój syn wbiegł pomiędzy samochody, aby go uratować” – napisała Erin na Facebooku. Na całe szczęście Gavinowi nic się nie stało, a rany kota nie okazały się poważne. Erin udała się z synem i kotem prosto do najbliższego weterynarza.

Kot miał tylko małe zadrapania i był przerażony, ale nic nie zagrażało jego życiu. Rodzina jeszcze będąc u weterynarza zdecydowała, że przygarnie kota do siebie do domu. Nadali mu imię Lucky (Szczęściarz). Trzeba przyznać, że to imię idealnie dla niego pasuje!

 „Lucky jest rewelacyjnym i słodkim kotem. On i Gavin od pierwszych dni bardzo się ze sobą zżyli. Czasami wydaje mi się, że Lucky doskonale zdaje sobie sprawę, że Gavin go uratował” – pisze Erin.

Rodzina poinformowała policję o całym zajściu. Jak dotąd policji nie udało się ustalić i odnaleźć kierowcy. Eirn i Gavin byli tak przejęci uratowaniem kota, że nie zdążyli zapamiętać numerów rejestracyjnych samochodu.

dodaj komentarz

zaloguj się, aby dodawać komentarze pod własnym nickiem.

komentarze

Najwyżej ocenione

 • więcej
  Piękne fotki
  więcej
 • więcej
  Mężczyzna obawiał się że pit bull...
  więcej
 • więcej
  Właścicielka przez 8 miesięcy rob...
  więcej
 • więcej
  Kochamy Zwierzaki
  więcej
 • więcej
  Chcieli się pozbyć szczeniaka. Wy...
  więcej
 • więcej
  To co robi ten ocalony lis kiedy...
  więcej
 • więcej
  Matka porzuciła chorego Jelonka....
  więcej
 • więcej
  Pies znalazł porzuconego noworodk...
  więcej
 • więcej
  Potrącił psa i uciekł. Psi przyja...
  więcej

Ciaaaasteczkaaaaa!

FunZoo.pl używa ciasteczek,
które są ulubionym przysmakiem każdego zwierzaka.
Dowiedz się więcej.

x