Wyprała swojego kota w pralce. Kot stracił wzrok i ma wstrząs mózgu. W pralce spędził godzinę.

Oceń:
25.06.2019 FunZoo.pl Kochamy Psy, Koty i wszystkie inne zwierzęta

Roczny kot o imieniu Felix wskoczył do pralki chwilę przed jej uruchomieniem. W maszynie spędził godzinę. Doznał licznych obrażeń, miał wstrząs mózgu, stracił wzrok.

"Nigdy sobie tego nie wybaczę" - napisała właścicielka Felixa w mediach społecznościowych. Kot czuje się coraz lepiej i prawdopodobnie za kilka tygodni opuści pogotowie dla zwierząt. Stefani Carroll-Kirchoff ze stanu Minnesota nie zauważyła, że jej roczny kot Felix znajduje się w pralce wypełnionej brudnymi rzeczami.

"Nie wiem, jak udało mu się wskoczyć. Wcześniej sprawdzałam, czy w pralce nie ma kota" - zapewniała właścicielka Felixa w mediach społecznościowych 19 czerwca. Kobieta włączyła pranie, kot spędził w pralce godzinę.

Gdy po skończonym praniu kobieta zdała sobie sprawę, że w środku był kot - natychmiast zawiozła go do weterynarza. "Płakała tak strasznie, że nie mogłam zrozumieć co do mnie mówi. W końcu zrozumiałam, że Felix został wyprany w pralce" - wspomina w rozmowie z Fox News córka właścicielki - Carroll McCullough.

"Teraz walczy o życie w pogotowiu dla zwierząt. Doznał poważnego wstrząsu mózgu. Płyn dostał się do jego płuc. Kot stracił też wzrok, najprawdopodobniej tymczasowo" - tak Carroll-Kirchoff opisywała tragiczne wydarzenia na Facebooku. Wyraźnie podkreśliła też apel do właścicieli kotów: "zawsze sprawdzajcie kilka razy pralki i suszarki, zanim zamkniecie drzwi".

Felix czuje się coraz lepiej. "Nigdy sobie tego nie wybaczę. On jest miłością naszego życia. Słodki, kochany Feliksie - kochamy cię bardziej, niż możesz sobie wyobrazić" - czytamy w zakończeniu postu. Jak donosi Fox News - kot dostaje tlen 24 godziny na dobę. Odzyskał wzrok i zaczął jeść. Weterynarze twierdzą, że powinien opuścić pogotowie dla zwierząt w ciągu najbliższych kilku tygodni.

dodaj komentarz

zaloguj się, aby dodawać komentarze pod własnym nickiem.

komentarze

Najwyżej ocenione

 • więcej
  Piękne fotki
  więcej
 • więcej
  Kochamy Zwierzaki
  więcej
 • więcej
  psy
  więcej

Ciaaaasteczkaaaaa!

FunZoo.pl używa ciasteczek,
które są ulubionym przysmakiem każdego zwierzaka.
Dowiedz się więcej.

x