Wrzucili do śmietnika maleńkiego kotka. Ten wył i przeraźliwie płakał. Musieli amputować mu łapkę.

Oceń:
23.10.2017 FunZoo.pl Kochamy Psy, Koty i wszystkie inne zwierzęta

Zbyt często słyszymy historie o zwierzętach, które zostały porzucone na pewną śmierć. Żadna żywa istota nie zasługuje na taki los.

W kontenerze na śmieci został znaleziony maleńki kotek Martyr. Kobieta przechodząca obok usłyszała rozpaczliwy miauczenie zwierzaka i postanowiła to sprawdzić.

Kotek był zupełnie sam. Nie wiadomo gdzie była jego mama, w śmietniku nie znaleziono również innych maleństw. Martyr był maleńki, miał zaledwie tydzień. Kobieta, która go znalazła, wiedziała, że nie może opuścić maluszka. W ten oto sposób stała się jego właścicielką.

Natychmiast zawiozła maleństwo do weterynarza, gdzie okazało się, że futrzak jest wyjątkowy… Bezbronne maleństwo znalazła ciocia użytkownika serwisu Imgur – Vodkaholy.

Maluszek natychmiast otrzymał pomoc. Był karmiony butelką, aby mógł nabrać sił i normalnie się rozwijać. Zanim jednak był w stanie otworzyć oczy i po raz pierwszy zobaczyć swoją wybawczynię, stracił jedną łapkę z powodu gangreny. Z czasem okazało się, że maleńki futrzak jest prawdziwym wojownikiem.

Wkrótce zauważono również, że jest w nim coś szczególnego. Martyr jest właścicielem wyjątkowego trójokolorowegwo umaszczenia, które określa się mianem „tricolor”.

Jeśli jesteś wielkim miłośnikiem kotów, być może wiesz, że to zjawisko jest bardzo rzadkie. Prawie wszystkie koty z tego typu umaszczeniem są samicami.

Spośród 3 000 tys. kotów z trójkolorowym futerkiem, tylko jeden osobnik jest płci męskiej. Tak więc, Martyr jest naprawdę wyjątkowy.

Z biegiem czasu uroczy maluszek wyrósł na pięknego kocura. Martyr mieszka ze swoją nową rodziną od 6 miesięcy. Jak widać na zdjęciach, jest bardzo szczęśliwy. W końcu odnalazł bezpieczną przystań i poznał smak miłości.

dodaj komentarz

zaloguj się, aby dodawać komentarze pod własnym nickiem.

komentarze

Najwyżej ocenione

 • więcej
  Jak w 60 dni pozyskać 500 leadów
  więcej
 • więcej
  Myśliwi myśleli że te szczeniaki...
  więcej
 • więcej
  Ten pies w schronisku bardzo cier...
  więcej
 • więcej
  Małpa porwała szczeniaka. To co z...
  więcej
 • więcej
  Ten doberman zmusza konia do posł...
  więcej
 • więcej
  Nie uwierzysz co się stało kiedy...
  więcej
 • więcej
  Znaleźli chorego i wychudzonego k...
  więcej
 • więcej
  Mały chłopiec cierpiał w szpitalu...
  więcej
 • więcej
  Ten pies przeraźliwie skomlał. By...
  więcej

Ciaaaasteczkaaaaa!

FunZoo.pl używa ciasteczek,
które są ulubionym przysmakiem każdego zwierzaka.
Dowiedz się więcej.

x