Wrzucili do śmietnika maleńkiego kotka. Ten wył i przeraźliwie płakał. Musieli amputować mu łapkę.

Oceń:
23.10.2017 FunZoo.pl Kochamy Psy, Koty i wszystkie inne zwierzęta

Zbyt często słyszymy historie o zwierzętach, które zostały porzucone na pewną śmierć. Żadna żywa istota nie zasługuje na taki los.

W kontenerze na śmieci został znaleziony maleńki kotek Martyr. Kobieta przechodząca obok usłyszała rozpaczliwy miauczenie zwierzaka i postanowiła to sprawdzić.

Kotek był zupełnie sam. Nie wiadomo gdzie była jego mama, w śmietniku nie znaleziono również innych maleństw. Martyr był maleńki, miał zaledwie tydzień. Kobieta, która go znalazła, wiedziała, że nie może opuścić maluszka. W ten oto sposób stała się jego właścicielką.

Natychmiast zawiozła maleństwo do weterynarza, gdzie okazało się, że futrzak jest wyjątkowy… Bezbronne maleństwo znalazła ciocia użytkownika serwisu Imgur – Vodkaholy.

Maluszek natychmiast otrzymał pomoc. Był karmiony butelką, aby mógł nabrać sił i normalnie się rozwijać. Zanim jednak był w stanie otworzyć oczy i po raz pierwszy zobaczyć swoją wybawczynię, stracił jedną łapkę z powodu gangreny. Z czasem okazało się, że maleńki futrzak jest prawdziwym wojownikiem.

Wkrótce zauważono również, że jest w nim coś szczególnego. Martyr jest właścicielem wyjątkowego trójokolorowegwo umaszczenia, które określa się mianem „tricolor”.

Jeśli jesteś wielkim miłośnikiem kotów, być może wiesz, że to zjawisko jest bardzo rzadkie. Prawie wszystkie koty z tego typu umaszczeniem są samicami.

Spośród 3 000 tys. kotów z trójkolorowym futerkiem, tylko jeden osobnik jest płci męskiej. Tak więc, Martyr jest naprawdę wyjątkowy.

Z biegiem czasu uroczy maluszek wyrósł na pięknego kocura. Martyr mieszka ze swoją nową rodziną od 6 miesięcy. Jak widać na zdjęciach, jest bardzo szczęśliwy. W końcu odnalazł bezpieczną przystań i poznał smak miłości.

dodaj komentarz

zaloguj się, aby dodawać komentarze pod własnym nickiem.

komentarze

Najwyżej ocenione

 • więcej
  Jak w 60 dni pozyskać 500 leadów
  więcej
 • więcej
  Matka na chwilę zostawiła noworod...
  więcej
 • więcej
  Ten pies przychodzi codziennie pr...
  więcej
 • więcej
  Agresywny Pit Bull położył się ob...
  więcej
 • więcej
  Właściciel zapomniał dać kotu jeś...
  więcej
 • więcej
  9 tygodniowy owczarek niemiecki n...
  więcej
 • więcej
  Mężczyzna UMIERAŁ bo rozdzielono...
  więcej
 • więcej
  Kiedy mężczyzna chciał przywitać...
  więcej
 • więcej
  Mężczyzna w podzięce dla swoich p...
  więcej

Ciaaaasteczkaaaaa!

FunZoo.pl używa ciasteczek,
które są ulubionym przysmakiem każdego zwierzaka.
Dowiedz się więcej.

x