W śmietniku znaleziono 5 małych kotków w foliowym worku. Kiedy je wyciągnęli poznali bolesną prawdę.

Oceń:
22.08.2019 FunZoo.pl Kochamy Psy, Koty i wszystkie inne zwierzęta

Dwie kobiety spacerowały po Sławie, kiedy przechodziły obok śmietnika, usłyszały jakieś dźwięki. Zajrzały do pojemnika i znalazły poruszający się foliowy worek. W środku było pięć małych kotów. Kobiety poinformowały policję.

- Na miejscu pojawił się patrol policji. Sierżant sztabowy Jan Maławski wydobył z kosza zwiniętą torbę ze zwierzętami. Kocięta natychmiast zostały wyciągnięte z torby.

Na szczęście nic im się nie stało. Wszystkie były w dobrej formie. Policjant przejął się losem zwierząt i postanowił je zabrać do domu. - Akurat ma kotkę, która niedawno się okociła. Dlatego postanowił, że na razie może się zaopiekować znalezionymi kociętami.

Po kilku dniach funkcjonariusze dotarli do 60-latki ze Sławy, która wyrzuciła zwierzęta na śmietnik. Kobieta początkowo nie chciała się przyznać do kotów i próbowała przekonać policjantów, że nie miała nic wspólnego z tym okrutnym czynem. Mundurowi postanowili sprawdzić jej prawdomówność i w mieszkaniu kobiety odkryli kotkę, po której widać było, że niedawno się okociła.

W obliczu faktów 60-latka przyznała się do wszystkiego. – Wyjaśniła, że nie wiedziała, co ma zrobić ze zwierzętami, którymi nie chciała się opiekować i wybrała takie rozwiązanie – powiedziała podkom. Maja Piwowarska z KPP Wschowa.

Grozi jej kara do 3 lat pozbawienia wolności.

dodaj komentarz

zaloguj się, aby dodawać komentarze pod własnym nickiem.

komentarze

Najwyżej ocenione

 • więcej
  Piękne fotki
  więcej
 • więcej
  Tak słodkich SZCZENIAKÓW owczarka...
  więcej
 • więcej
  Kotek cierpiał i płakał. To co we...
  więcej
 • więcej
  Kochamy Zwierzaki
  więcej
 • więcej
  Przywiązał psa za karę do samocho...
  więcej
 • więcej
  psy
  więcej

Ciaaaasteczkaaaaa!

FunZoo.pl używa ciasteczek,
które są ulubionym przysmakiem każdego zwierzaka.
Dowiedz się więcej.

x