Ten kot miał być uśpiony. To co zrobił w swojej ostatniej podróży do weterynarza powoduje, że płaczę

Oceń:
12.05.2017 FunZoo.pl Kochamy Psy, Koty i wszystkie inne zwierzęta

Zwierzęta wprowadzają do naszego życia mnóstwo radości. Jeśli je kochamy i opiekujemy się nimi, te odwdzięczają się ciepłem i uczuciem.

Wiele im zawdzięczamy, przez to, że są naszymi wiernymi przyjaciółmi i towarzyszami życia. Kiedy więc, w końcu umierają i przechodzą na inny świat w towarzystwie swoich właścicieli, jest to zarazem smutne i słodko-gorzkie wydarzenie. Nawet jeśli jest nam przykro z powodu ich utraty, zwierzaki wiedzą, że przeżyły życie, które było tego warte.

To zdjęcie udostępnione przez jednego z użytkowników portalu Reddit, idealnie oddaje relację między człowiekiem i futrzanym przyjacielem. W trakcie swojej ostatniej podróży do weterynarza, kot Andrew położył swoją łapę na dłoni właściciela, starając się go pocieszyć w tej przygnębiającej chwili.

Wygląda to zupełnie jakby Andrew chciał przekazać człowiekowi, że wszystko będzie w porządku. Przyszedł na niego czas i przeżył wspaniałe życie u jego boku. Andrew może popatrzeć wstecz z satysfakcją, a jego najlepsi, ludzcy przyjaciele są przy jego boku do samego końca.

Abernha3 napisała: „Mały Andrew to było moje dziecko. Miał piętnaście i pół roku i kochał wszystkich. Był już jednak stary i chory – szczególnie przez ostatni rok. Mruczał każdego dnia swojego życia i kiedy przestał, wiedziałam, że to ten czas. To zawsze przykre stracić przyjaciela. Współczuję wszystkim, którzy musieli to przeżyć.”

Utrata przyjaciela potrafi złamać serce, ale nie powinniśmy żałować żadnej dobrej chwili, którą przeżyliśmy z naszymi zwierzęcymi podopiecznymi. Więzi jakie potrafimy wytworzyć z nimi, wspomnienia i uczucie bycia kochanym to rzeczy, o których nie powinniśmy zapominać.

dodaj komentarz

zaloguj się, aby dodawać komentarze pod własnym nickiem.

komentarze

Najwyżej ocenione

 • więcej
  Żona przyłapała męża z PSEM. To c...
  więcej
 • więcej
  Ten husky znalazł maleńkiego umie...
  więcej
 • więcej
  Umierający szczeniak przez tydzie...
  więcej
 • więcej
  Dla zabawy zafarbowali kota na fi...
  więcej
 • więcej
  Kobieta wzięła na ręce szczeniaka...
  więcej
 • więcej
  Szczeniak owczarka niemieckiego r...
  więcej
 • więcej
  Wyciągnęli zwęglonego kotka. Jego...
  więcej
 • więcej
  Ten kotek próbował zasnąć ale to...
  więcej
 • więcej
  Matka na chwilę zostawiła dziecko...
  więcej

Ciaaaasteczkaaaaa!

FunZoo.pl używa ciasteczek,
które są ulubionym przysmakiem każdego zwierzaka.
Dowiedz się więcej.

x