Ten kot miał być uśpiony bo był tak brzydki że nikt go nie chciał. To co stało się z nim powoduje

Oceń:
16.11.2017 FunZoo.pl Kochamy Psy, Koty i wszystkie inne zwierzęta

Rudy kociak urodził się zdeformowany – nikt go nie chciał, ponieważ był “zbyt brzydki”

Rudy kociak Romeo urodził się ze zdeformowanym pyszczkiem, co sprawiło, że jego wygląd odrobinę różni się od innych kotów. Właśnie z tego powodu nigdy nie doznał żadnej miłości ani czułości, pozostawiony sam sobie, bez żadnej osoby, którą mógłby nazwać swoim właścicielem. Uznano, że Romeo jest „zbyt brzydki” i nikt nie będzie go chciał. Tak było jeszcze do niedawna, ponieważ w końcu na scenę wkroczyli dobrzy ludzie z ośrodka Santuario Compasión Animal w Hiszpanii i podarowali temu uroczemu kotkowi szansę na otrzymywanie i dzielenie miłości! A także na znacznie lepszy rozdział w jego kocim życiu.

„Powiedziano nam, że nikt nie chciał tego kotka, ponieważ był brzydki. Dla nas jednak Romeo nie jest brzydki. Jest kochanym, małym kociakiem, który lubi się bawić, tak jak inne koty. A różnice między tymi zwierzętami sprawiają, że są one wyjątkowe”, powiedział rzecznik Santuario Compasión Animal w wywiadzie.

Przez cały ten czas mały rudzielec nie był wcale gorszy od innych kotów – chętny do zabaw, spragniony czułości i absolutnie uroczy. Wystarczyło tylko, że znalazł odpowiednich ludzi, którzy potrafili to w nim odkryć.

Nikt nie chciał przygarnąć rudego kociaka Romeo, ponieważ urodził się on ze zdeformowanym pyszczkiem, co sprawiło, że jego wygląd odrobinę różni się od innych kotów. Kotek nigdy nie doznał miłości ani czułości, bez żadnej osoby, którą mógłby nazwać swoim właścicielem. Uznano, że Romeo jest „zbyt brzydki”.

Aż pewnego dnia uratowali go ludzie z Santuario Compasión Animal ponieważ dostrzegli w nim piękno. Zobaczcie, jak ta odrobina miłości zmieniła życie Romea na zawsze:

Romeo, un gatito especial

Un nuevo habitante llegó por casualidad hace poco al Santuario. Mientras nos dirigíamos a un rescate topamos de frente con el caso de este gatito cuyo aspecto era diferente al de otro gatos y por eso todo el mundo rechazaba. Nos dijeron que nadie lo quería porque era feo. Pero para nosotros Romeo no es feo, es un pequeño gatito encantador al que le gusta jugar como el resto de gatos. Y sus diferencias lo hacen ser especial. Romeo, bienvenido a tu nuevo hogar. Ayúdanos a salvar más vidas. Los animales te necesitan. No podemos fallarles. ► Visita nuestra campaña para cubrir la deuda > www.youcaring.com/Santuario_Compasion_Animal_Urgente www.compasionanimal.org/camp_urgente ► Hazte soci@ desde 6€ mes > www.compasionanimal.org/socios ► Hazte una donación por paypal > donaciones@compasionanimal.org ► Haz un donativo por cuenta: Cuenta : 0049 5446 06 2516121531 IBAN: ES40 0049 5446 06 2516121531 BIC: SAMXESMM ¡Juntos estamos cambiando el mundo!

Opublikowany przez Santuario Compasión Animal na 13 października 2016

dodaj komentarz

zaloguj się, aby dodawać komentarze pod własnym nickiem.

komentarze

Najwyżej ocenione

 • więcej
  Jak w 60 dni pozyskać 500 leadów
  więcej
 • więcej
  Matka na chwilę zostawiła noworod...
  więcej
 • więcej
  Ten pies przychodzi codziennie pr...
  więcej
 • więcej
  Agresywny Pit Bull położył się ob...
  więcej
 • więcej
  Właściciel zapomniał dać kotu jeś...
  więcej
 • więcej
  9 tygodniowy owczarek niemiecki n...
  więcej
 • więcej
  Mężczyzna UMIERAŁ bo rozdzielono...
  więcej
 • więcej
  Kiedy mężczyzna chciał przywitać...
  więcej
 • więcej
  Mężczyzna w podzięce dla swoich p...
  więcej

Ciaaaasteczkaaaaa!

FunZoo.pl używa ciasteczek,
które są ulubionym przysmakiem każdego zwierzaka.
Dowiedz się więcej.

x