Kotka ocaliła niemowlę. Nie uwierzysz co takiego zrobiła. Zwierzęta mają wielkie serca! Cudnie!

Oceń:
04.08.2015 FunZoo.pl Kochamy Psy, Koty i wszystkie inne zwierzęta

Bezdomna kotka znalazła porzucone dziecko, to co zrobiła porusza.

Masha, długowłosa kotka zamieszkująca na klatce schodowej jednego z bloków w Obińsku w Rosji, jest prawdziwą bohaterką. Pewnego zimnego styczniowego dnia w pudełku stojącym na klatce, będącym legowiskiem Mashy, nagle pojawił się niespodziewany gość. Ktoś porzucił 12-tygodniowego niemowlaka.

Jedna z mieszkanek bloku opowiedziała w wywiadzie dla rosyjskiej telewizji, że gdy usłyszała głośne miauczenie kotki wyszła na klatkę sprawdzić co się stało i zobaczyła obok Mashy płaczące niemowlę. Kotka leżała przytulona do dziecka zapewniając mu ciepło. Dzięki temu, pomimo bardzo niskiej temperatury na dworze, chłopczyk nie był wychłodzony.

Mieszkańcy bloku, którzy na co dzień opiekują się bezdomnym zwierzęciem, są pewni, że gdyby nie opieka kotki i jej głośne miauczenie, niemowlę by nie przeżyło i zmarło z wychłodzenia. Gdy ratownicy zabrali dziecko do karetki, kotka miaucząc szła za nimi. Jak gdyby chciała chronić chłopca.

W szpitalu po badaniach lekarze stwierdzili, że chłopczyk ma około 12-tygodni i jest w świetnym stanie. Przy dziecku znaleziono również pieluchy i jedzenie dla niemowląt. Policja rozpoczęła poszukiwania rodziców chłopca.

dodaj komentarz

zaloguj się, aby dodawać komentarze pod własnym nickiem.

komentarze

Najwyżej ocenione

 • więcej
  Piękne fotki
  więcej
 • więcej
  Tak słodkich SZCZENIAKÓW owczarka...
  więcej
 • więcej
  Kotek cierpiał i płakał. To co we...
  więcej
 • więcej
  Kochamy Zwierzaki
  więcej
 • więcej
  Przywiązał psa za karę do samocho...
  więcej
 • więcej
  psy
  więcej

Ciaaaasteczkaaaaa!

FunZoo.pl używa ciasteczek,
które są ulubionym przysmakiem każdego zwierzaka.
Dowiedz się więcej.

x