Kot był świątecznym prezentem. Znaleźli go w kartonowej trumnie. Kiedy ją otworzyli stało się coś…

Oceń:
07.01.2016 FunZoo.pl Kochamy Psy, Koty i wszystkie inne zwierzęta

Ta historia jest jakby kalką wielu innych. Ktoś porzucił w zamkniętym kartonie kota tuż przy drodze i zostawił na pastwę losu.

Ta historia jest jakby kalką wielu innych. Ktoś porzucił w zamkniętym kartonie kota tuż przy drodze i zostawił na pastwę losu.

Laura i Renee Garrow w nowy rok wybrali się na spacer w Norfolk w Virginii. Przy drodze zauważyli zaklejony karton. Początkowo zignorowali go, ale coś ich tchnęło, aby zatrzymać się.

Karton był mocno zaciśnięty taśmą i obklejony plastikową torbą. Kiedy małżeństwo otworzyło karton nie mogli uwierzyć co znaleźli. Ujrzeli leżącego kota. Wyglądał jakby był martwy. Jednak po sekundzie kot ocknął się i popatrzył na nich jak na wybawców.

Laura i Renee natychmiast wyciągnęli kota, aby sprawdzić czy z nim wszystko w porządku. Kot był bardzo wyziębiony przez to nie ruszał się za bardzo.

 

 

Posted by Lisa Suhay on 1 stycznia 2016

Nie wiadomo kto dopuścił się takiej zbrodni. Małżeństwo nie zastanawiało się długo. Przerwali spacer, aby ratować kota. Zabrali go do weterynarza a potem do swojego domu. Postanowili go zatrzymać i nadali mu imię Rose.

Kot prawdopodobnie był świątecznym prezentem i pewnie okazał się nietrafionym prezentem, dlatego został wyrzucony. O tej porze roku jest to zjawisko nagminne. Wielu nieodpowiedzialnych ludzi bierze zwierzęta a potem się ich bestialsko pozbywa. Na całe szczęście dla tego kotka karto nie stał się dla niego trumną. Dzięki dobrym ludziom może liczyć na to, że resztę życia spędzi w kochającym domu.

ZOBACZ WIĘCEJ NIESAMOWITYCH HISTORII

Tagi:

dodaj komentarz

zaloguj się, aby dodawać komentarze pod własnym nickiem.

komentarze

Najwyżej ocenione

 • więcej
  Piękne fotki
  więcej
 • więcej
  Kochamy Zwierzaki
  więcej
 • więcej
  psy
  więcej

Ciaaaasteczkaaaaa!

FunZoo.pl używa ciasteczek,
które są ulubionym przysmakiem każdego zwierzaka.
Dowiedz się więcej.

x