Kobieta chciała zabić 35 małych kotków w lesie. Nie uwierzysz jaka spotkała ją kara. Zasłużyła?

Oceń:
13.03.2018 FunZoo.pl Kochamy Psy, Koty i wszystkie inne zwierzęta

Kobieta zostawiła 35 kociąt na śmierć w lesie, sędzia wymierzył jej podobną karę.

W amerykańskim mieście Painesville w stanie Ohio, miejscowy sędzia Michael Cicconetti został kimś w rodzaju celebryty. Osądzając ludzi kieruje się powiedzeniem „oko za oko, ząb za ząb”, zdarzyło mu się kiedyś wysłać kobietę na wysypisko śmieci po tym, jak skazała swojego psa na mieszkanie w podłych warunkach.

Praktykuje coś, co nazywa „alternatywną sprawiedliwością” i tak też było w tej historii, podaje Devourable.com .

Kobieta została aresztowana po tym, jak porzuciła w dwóch różnych miejscach 35 kociąt. Kobieta próbowała przekonać policjantów, że zostawiła kociaki przed drzwiami i wielokrotnie prosiła miejscowe organizacje o pomoc, ale jej odmówiono.

Po krótkim śledztwie okazało się, że kobieta kłamała. Oznaczało to, że miała stanąć przed sędzią Michaelem Cicconettim. I jak wiele razy wcześniej, chciał on, by kobieta doświadczyła tego, na co skazała innych, pisze ABC News. Gdy kocięta zostały znalezione okazało się, że kilka już zmarło, a wiele z pozostałych miało infekcje dróg oddechowych, donosi ABC News.

Dlatego sędzia zapytał kobietę o to, jak mogły czuć się porzucone, małe kociaki. Według ABC News sędzia powiedział w sądzie: „Jak czułabyś się, gdyby późną nocą zostawiono Cię w parku niedaleko metra i musiałabyś słuchać wszystkich odgłosów nocy? Słuchać, jak w ciemności przemykają szopy, gdy Ty siedzisz zmarznięta nie wiedząc, kiedy dostaniesz następny posiłek… Nie wiedząc, kiedy ktoś przyjdzie i Cię uratuje?”

Niestety dla kobiety, dowody były przejrzyste i sędzia zaoferował jej dwie opcje:

1. 90 dni w więzieniu za porzucenie zwierząt.

2. 14 dni w więzieniu, 15 dni aresztu domowego, 3200 dolarów grzywny na rzecz stowarzyszenia dla zwierząt, 500 dolarów darowizny na rzecz strażników parku, którzy znaleźli kocięta – oraz jedną noc spędzoną samotnie między drzewami.

Wybrała drugą opcję.

Gdy nadszedł ten dzień, kobieta została zawieziona w wyznaczone miejsce przez strażnika bez jedzenia, wody, narzędzi oraz bez żadnych źródeł rozrywki. Mogła wziąć ze sobą jedynie ubranie. Sędzia ulitował się jednak nad kobietą – ponieważ była to zimowa, listopadowa noc pozwolił jej rozpalić ogień.

Co sądzisz o tej karze? Powinniśmy wprowadzić coś takiego w Polsce? Wyraź swoją opinię w komentarzach i podziel się artykułem, jeśli uważasz, że sprawczyni poniosła prawidłową karę.

dodaj komentarz

zaloguj się, aby dodawać komentarze pod własnym nickiem.

komentarze

Najwyżej ocenione

 • więcej
  Piękne fotki
  więcej
 • więcej
  Kotek cierpiał i płakał. To co we...
  więcej
 • więcej
  Kobieta oblała psa wrzącym olejem...
  więcej
 • więcej
  Kochamy Zwierzaki
  więcej
 • więcej
  LISEK Polarny z gracją NURKUJE w...
  więcej
 • więcej
  psy
  więcej

Ciaaaasteczkaaaaa!

FunZoo.pl używa ciasteczek,
które są ulubionym przysmakiem każdego zwierzaka.
Dowiedz się więcej.

x