Ciężarna kotka aby uratować swoje ostatkiem sił doszła do weterynarza. Jej błagania przyniosły efekt

Oceń:
11.07.2017 FunZoo.pl Kochamy Psy, Koty i wszystkie inne zwierzęta

Kotka stała pod drzwiami kliniki i głośno miauczała. Wyganiano ją, ale nie dawała za wygraną…

Zwierzęta są o wiele bardziej inteligentne niż my – ludzie zwykliśmy o nich myśleć… Świetny przykład będzie stanowić tu ta niezwykła kocia mama. Dowiedzcie się dlaczego!

Szukała pomocy Bystra, ciężarna kotka z jednej z Tureckich prowincji poszła pod miejscową klinikę zdrowia rodziny. Zrobiła to wtedy, gdy poczuła, że jej skurcze stały się zbyt trudne do zniesienia i poród zahamował się.

Trudności przy porodzie. Pielęgniarki nie pozwoliły jej wejść, jednak nie wiedziały, że z jej ciążą dzieje się coś złego… Na szczęście kotka nie dawała za wygraną i kobiety w końcu uświadomiły sobie, że prawdopodobnie ma problemy z urodzeniem swoich maluchów. Postanowiły więc, że wezwą weterynarza.

O włos od tragedii Gdy miejscowy lekarz weterynarii przybył na miejsce, od razu stało się jasne, co się dzieje. Zabrał ją do lecznicy, po czym natychmiast dokonał cesarskiego cięcia. Dzięki temu na świat przyszły 4 wspaniałe i zdrowe kocięta. Okazało się, że kilka chwil dłużej, a maluchy i ich mama nie przeżyłyby.

Kotka wyraźnie zdawała sobie sprawę z tego, co grozi jej oraz maluszkom, jeśli nie otrzyma pomocy ze strony ludzi… Wspaniała mama, prawda?

dodaj komentarz

zaloguj się, aby dodawać komentarze pod własnym nickiem.

komentarze

Najwyżej ocenione

 • więcej
  Piękne fotki
  więcej
 • więcej
  Kochamy Zwierzaki
  więcej
 • więcej
  psy
  więcej

Ciaaaasteczkaaaaa!

FunZoo.pl używa ciasteczek,
które są ulubionym przysmakiem każdego zwierzaka.
Dowiedz się więcej.

x