Chcieli pomóc chorej i wycieńczonej kotce. Kiedy podeszli bliżej poznali szokującą prawdę.

Oceń:
12.03.2018 FunZoo.pl Kochamy Psy, Koty i wszystkie inne zwierzęta

Bezpańska kotka nie chciała jeść. Gdy podano jej jedzenie w worku, od razu przyjęła pakunek

Miłość każdej matki do swojego dziecka jest nieskończona. Ta zabłąkana kotka o imieniu Dongsuk jest na to doskonałym dowodem.

Bezdomny zwierzak był dokarmiany przez pewną kobietę. Pewnego dnia zauważyła, że jeżeli kotka dostanie jedzenie na talerzyku, nie zje go bez względu na głód. Jeśli było w foliowej torebce, Dongsuk z wdzięcznością odbierała pakunek i odchodziła.

Za każdym razem, gdy kobieta karmiła lokalne bezpańskie koty, zawsze upewniała się, że ma jedną specjalną torebkę dla Dongsuk. Pewnego dnia postanowiła podążyć za kotką i dowiedzieć się, jaka jest przyczyna tego zachowania. Kobieta odkryła, że Dongsuk nie brała torebki dla siebie, ale dla swojego dziecka.

Okazało się, że w ostatnim czasie Dongsuk urodziła 5 kociąt, ale z powodu niefortunnego wypadku, przeżyło tylko 1 dziecko. Dongsuk przyjmowała jedynie jedzenie w woreczku, ponieważ tylko w taki sposób mogła przetransportować posiłek. Kotka przynosiła woreczek z jedzeniem dla swojego dziecka i upewniała się, że maluch jest najedzony. Kobieta, która dokarmiała Dongsuk wiedziała, że nie może tego tak zostawić. Wezwała odpowiednią pomoc.

Na miejscu pojawili się wolontariusze pomagający zwierzętom w potrzebie. Dongsuk wraz ze swoim dzieckiem została uratowana i przewieziona do bezpiecznego miejsca. Teraz ma ciepłe schronienie i na pewno nie zabraknie jedzenia ani dla niej, ani dla jej malucha!

dodaj komentarz

zaloguj się, aby dodawać komentarze pod własnym nickiem.

komentarze

Najwyżej ocenione

 • więcej
  Piękne fotki
  więcej
 • więcej
  Kochamy Zwierzaki
  więcej
 • więcej
  psy
  więcej

Ciaaaasteczkaaaaa!

FunZoo.pl używa ciasteczek,
które są ulubionym przysmakiem każdego zwierzaka.
Dowiedz się więcej.

x