Agresywny kot zaatakował 7 pit bulli. Nie uwierzysz co im zrobił i dlaczego. Psy są w szpitalu.

Oceń:
13.09.2016 FunZoo.pl Kochamy Psy, Koty i wszystkie inne zwierzęta

Mamy problem z tym materiałem: z jednej strony bowiem występuje szaleńczo odważny, ale i agresywny kot o imieniu Baby. Z drugiej – poszkodowane przez niego psy. Faktem jest jednak, że 16-letni, schorowany kociak wyszedł z bijatyki bez szwanku, czego nie można powiedzieć o hospitalizowanych psach.

Kilka dni temu kot zaciekle zaatakował siedem (!) niewinnych i niczego nie podejrzewających psów. Choć dzielny (?) kot ma zapalenie stawów i problemy z chodzeniem, nie powstrzymało to go ani trochę od drapania po pysku i oczach jednego z psów, i zadawaniu bólu innym. 

3-letni pit bull o imieniu Bandida chwycił kota i przytrzymywał go, aby się bronić, ale żaden z pozostałych psów nie pospieszył mu z pomocą.  Bandida haniebnie przegrał z kotem. – Po wszystkim zapytałem jego właściciela: „czy twojemu kotu nic się nie stało?” Usłyszałem:" nic a nic; nie ma ani jednego zadrapania" – relacjonuje jeden z właścicieli psów. 

Na szczęście rany Bandida nie były zbyt ciężkie, ale od chwili ataku pies ma jakby mniej ochoty na zabawę.

Właściciel kota przeprosił za agresywnego zwierza i pokrył rachunek, jaki trzeba było zapłącić za doprowadzenie Bandida do porządku u weterynarza (222 dolary). 

- Kiedy mamy u siebie mają agresywnego psiaka, musimy umieścić ostrzegawczy znak, a pies musi być cały czas trzymany na smyczy. Nie rozumiem, dlaczego takie same reguły nie dotyczą właścicieli agresywnych kotów – podsumował właściciel poszkodowanego psa. 

 

dodaj komentarz

zaloguj się, aby dodawać komentarze pod własnym nickiem.

komentarze

Najwyżej ocenione

 • więcej
  Piękne fotki
  więcej
 • więcej
  Kotek cierpiał i płakał. To co we...
  więcej
 • więcej
  Kobieta oblała psa wrzącym olejem...
  więcej
 • więcej
  Kochamy Zwierzaki
  więcej
 • więcej
  LISEK Polarny z gracją NURKUJE w...
  więcej
 • więcej
  psy
  więcej

Ciaaaasteczkaaaaa!

FunZoo.pl używa ciasteczek,
które są ulubionym przysmakiem każdego zwierzaka.
Dowiedz się więcej.

x