Właściciel zamontował kamery, aby złapać złodzieja. To co zobaczył na nagraniu zszokowało go.

Oceń:
29.07.2017 FunZoo.pl Kochamy Psy, Koty i wszystkie inne zwierzęta

Właściciele małego sklepu spożywczego z Toronto w Kanadzie przeżyli prawdziwy szok, kiedy odkryli kim są złodzieje, którzy wykradali batoniki. I szczerze mówiąc rozumiem ich w 100%. W życiu nie wpadłabym na to, że złodziejami mogą być zwierzęta.

Może będzie trudno Ci w to uwierzyć, ale za serią kradzieży słodyczy stoi grupa wiewiórek! Jak się okazuje, zwierzaki potrafią wykorzystać sprzyjające warunki – szeroko otwarte drzwi i brak ludzi w pobliżu, aby przeprowadzić kolejną akcję.

Na przestrzeni lat w ten sposób ze sklepowych półek zniknęło kilkadziesiąt batonów. Córka właścicieli sklepu – Cindy Kim twierdzi, że jej rodzice są sami sobie winni. Około pięć lat temu, jej ojciec zacząć dokarmiać patki w sąsiedztwie. Jego hojność sprowadziła w okolice również inne zwierzęta, w tym wiewiórki. Zaczęły przychodzić i wyjadać nasiona słonecznika. Przypuszczam, że z biegiem czasu przyzwyczaili się do naszego sklepu, gdzie mogły zdobyć jedzenie. Nasion w końcu zaczęło brakować, dlatego myślę, że zaczęły wykradać produkty z naszego sklepu – wyjaśnia kobieta.

Zeszłej jesieni liczba skradzionych słodyczy drastycznie wzrosła. Znikło ok. 40 batonów. Podejrzewamy, że wiewiórki wykorzystują nadarzającą się okazję, kiedy nie ma nikogo w pobliżu, a my nawet o tym nie wiemy – wyjaśnia Cindy.

I choć zarówno właściciele sklepu, jak i klienci próbowali przyłapać zwierzaki, mali złodzieje są nieuchwytni. Złodzieje działają z zaskoczenia, błyskawicznie i są naprawdę przebiegli.

Obejrzyj film z napadu

dodaj komentarz

zaloguj się, aby dodawać komentarze pod własnym nickiem.

komentarze

Najwyżej ocenione

 • więcej
  Jak w 60 dni pozyskać 500 leadów
  więcej
 • więcej
  Matka na chwilę zostawiła 2latka...
  więcej
 • więcej
  9 tygodniowy owczarek niemiecki n...
  więcej
 • więcej
  Ta kotka codziennie umawia się na...
  więcej
 • więcej
  To co zrobił buldog francuski jak...
  więcej
 • więcej
  Kiedy weterynarz dotknął tego psa...
  więcej
 • więcej
  Jakiś sadysta odciął mu nos, uszy...
  więcej
 • więcej
  Kiedy ktoś dotknął tego psa ten w...
  więcej
 • więcej
  Tego cielaka zabrali do rzeźni. T...
  więcej

Ciaaaasteczkaaaaa!

FunZoo.pl używa ciasteczek,
które są ulubionym przysmakiem każdego zwierzaka.
Dowiedz się więcej.

x