Temu psu odcięli pysk. Kiedy dowiesz się dlaczego będziesz płakać. Bardzo wzruszająca historia.

Oceń:
24.06.2014 FunZoo.pl Kochamy Psy, Koty i wszystkie inne zwierzęta

Zwierzęta są niesamowite. Zarówno te domowe, jak i te żyjące dziko na wolności. Często je obserwujemy i myślimy, że mają Swój własny świat. I jest to mylne założenie. Zwierzaki oprócz Swoich instynktów potrafią również okazać uczucia. Często zapominamy, że są one zdolne do opieki, ochrony i miłości. A zwykle to robią zupełnie bezinteresownie.

Zwierzęta są niesamowite. Zarówno te domowe, jak i te żyjące dziko na wolności. Często je obserwujemy i myślimy, że mają Swój własny świat. I jest to mylne założenie. Zwierzaki oprócz Swoich instynktów potrafią również okazać uczucia. Często zapominamy, że są one zdolne do opieki, ochrony i miłości. A zwykle to robią zupełnie bezinteresownie.

Poznajcie 12 wspaniałych zwierzaków, które stanęły ponad Swoimi instynktami i uratowały życie ludziom. Zwłaszcza ostatni przypadek jest niewiarygodny.

1. Poznajcie psa Kabang. Kabang uratował życie Swojej właścicielce oraz jej siostrzenicę. Pies widząc nadjeżdżający samochód skoczył na dziewczynki i dzięki temu wypchnął je z drogi. Niestety w całym incydencie Kabang doznał poważnych obrażeń pyska. Po nagłośnieniu całej sprawy właściciele psa otrzymali pieniądze na ratowanie psiaka. Dzięki temu Kabang przeszedł operację i znów może być szczęśliwym i zdrowym psem :-)

2. 12-letnia shih tzu Babu ocaliła Swoją 85-letnią właścicielkę. W 2011 Babu mimo, że nie przepadałą za spacerami zaczęła gwałtownie nalegać, aby wyjść z domu. Tami Akanuma nie miała wyjścia i musiała wyprowadzić suczkę. Babu była tego dnia tak uparta, że zmusiła Swoją Panią do spaceru w zupełnie innym kierunku niż zazwyczaj. Babu upatrzyła sobie pobliskie wzgórze. Kiedy dotarły na miejsce i się obróciły zobaczyły, jak ogromne tsunami zalewa Japonię. Dzięki determinacji psiaka Tami i Babu prowadzą szczęśliwe życie.

3. Ten golden retriever dzięki Swojemu instynktowi zapobiegł uduszeniu się Swojej właścicielki. Debbie Parkhurst’s jedząc jabłko zaczęła się dusić. Niefortunnie kawałek jabłka utknął w gardle. Psiak zareagował instynktownie i skoczył na pierś Swojej Pani, dzięki czemu jabłko wpadło do żołądka.

4. Nikt by się nie spodziewał, że lamy potrafią okazywać tyle miłości. Są uważane za jedne z najlepszych zwierząt pomagających ludziom ciężko chorym. Pisco, tak nazywa się lama, często odwiedza hospicja i pozytywnie wpływa na pacjentów. Tu na zdjęciu jest przytulana przez pielęgniarkę pracującą w hospicjum.

5. Poznajcie pit bulla Lefty. Superbohatera, który prawie oddał życie za Swoich właścicieli. Pewnego dnia do domu Lefty włamało się 4 uzbrojonych napastników. Kiedy jeden z nich chciał strzelić do właściciela domu Lefty zasłoniła go Swoim ciałem i przyjęła kulę na siebie. W wyniku tego zdarzenia doznała mocnych obrażeń i musiano amputować jej nogę. Ale chęć życia Lefty okazała się duża. Wyszła z opresji i jest szczęśliwa wraz ze swoim właścicielem.

6. Niezwykłe chwile przeżył Robert Biggs, który wspinał się na wzgórza w Kalifornii. Gdy był w połowie drogi w pewnej chwili  zaatakował go lew górki i złapał za rękę. Kiedy Robert Biggs myślał, że to koniec z pomocą nieoczekiwanie przyszedł mu… niedźwiedź. Walczył on z lwem, a mężczyzna mógł w tym czasie udać się w bezpieczne miejsce.

7. Nurek Yang Yun brał udział w zawodach freedivingu, gdzie zwycięzcą zostawał ten kto wytrzyma najdłużej pod wodą. Zawody odbywały się w basenie dla wielorybów w Chinach. Tego dnia jednak nie wszystko poszło po myśli Yang Yun. Po zanurkowaniu, nurka ogarnął paraliż nóg i nie mógł się on wynurzyć. Kiedy wydawało się, że skończy się to źle jeden z wielorybów o imieniu Beluga podpłynął do nurka, chwycił go za nogę i wyciągnął na powierzchnię. Dzięki temu ocalił mu życie.

8. Świnki są bardzo mądrymi zwierzętami. Bardziej niż byśmy mogli się spodziewać. Pewnego dnia Jo Ann Altsman dostał ataku serca i w domu nie było nikogo, kto mógłby wezwać pomoc. Jednak na wysokości zadania stanęła świnka Lulu. Widząc swojego właściciela ruszyła na pomoc. Lulu wymyśliła sobie, że zatrzyma jakiś przejeżdżający samochód. Kładła się na drodze w nadziei, że w końcu ktoś stanie. Obok świnki przejechało kilka samochodów, aż wreszcie zatrzymał się motocyklista. Świnka zaprowadziła go do domu, gdzie leżał właściciel. Dobry człowiek zadzwonił na pogotowie i w ten oto sposób Lulu ocaliła życie Swojego Pana.

9. Zwierzęta potrafią wyczuwać, kiedy ktoś jest chory lub coś mu się dzieje. Taką zdolnością wykazała się 10-letnia kotka Wendy Humphrey. Kotka pewnego dnia zaczęła skakać po piersi Wendy i miauczeć. Robiła to wielokrotnie, kiedy tylko nadarzyła się okazja. Wendy początkowo nie wiedziała o co chodzi. Jednak, po wielu dniach, kiedy kotka nie dawała jej spokoju postanowiła udać się do lekarza. Po badaniach okazało się, że Wendy miała złośliwy nowotwór. Dzięki kotce został on wykryty na tyle wcześnie, że udało się go wyleczyć.

10. Ta historia jest niewiarygodna. Z nieoczekiwanym happyendem . W 2012 młoda kobieta została porwana i pobita przez 7 mężczyzn próbujących zmusić ją do małżeństwa. Kobieta opierała się dlatego została porzucona w lesie na pewną śmierć. W międzyczasie rozpoczęły się poszukiwania kobiety i udało się ją odnaleźć tydzień później otoczonej przez 3 lwy. Kiedy ratownicy zbliżyli się, lwy oddaliły się pozwalając zabrać kobietę. Lwy utrzymywały kobietę przy życiu przez ponad tydzień. Gdyby nie one, kobieta na pewno nie przeżyłaby.

Zobacz, jak wyglądało spotkanie kobiety z lwami po całym zdarzeniu.

dodaj komentarz

zaloguj się, aby dodawać komentarze pod własnym nickiem.

komentarze

Najwyżej ocenione

 • więcej
  Jak w 60 dni pozyskać 500 leadów
  więcej
 • więcej
  Tego psa przypalano papierosami i...
  więcej
 • więcej
  Tego psa codziennie dla pieniędzy...
  więcej
 • więcej
  Kiedy poznasz te konsekwencje spa...
  więcej
 • więcej
  Ta maleńka chihuahua ocaliła życi...
  więcej
 • więcej
  Kobieta oblała psa wrzącym olejem...
  więcej
 • więcej
  Ta porzucona ciężarna suczka stra...
  więcej
 • więcej
  Żywcem zapakowali do worka i wrzu...
  więcej

Ciaaaasteczkaaaaa!

FunZoo.pl używa ciasteczek,
które są ulubionym przysmakiem każdego zwierzaka.
Dowiedz się więcej.

x