Ta świnka porwała serce porzuconego szczeniaka. Właścicielka nie mogła nic zrobić. Niesamowite.

Oceń:
28.03.2018 FunZoo.pl Kochamy Psy, Koty i wszystkie inne zwierzęta

Gdy Jahaira Zamora znalazła 6-tygodniowe szczenię leżące na poboczu drogi w przerażającym upale, wiedziała, że nie może po prostu jej tak zostawić.

- Szczenię nie mogło się nawet poruszyć; było też trochę niedożywione – mówi Zamora.  - Wiedziałam, że muszę ją zatrzymać i pomóc jej wrócić do zdrowia. Nie było innej opcji!

Jahaira Zamora była całkowicie gotowa zatrzymać szczeniaka, który zyskał miano Peach, aż do momentu, gdy wyzdrowieje. I tutaj na scenę wkracza świnka o imieniu Blue, która już od dawna mieszka z Zamorą.

Blue jest 2-letnią świnią terapeutyczną, która odwiedza chorych w ich domach, aby ich trochę uspokoić i rozweselić. A dzięki temu pomaga im poczuć się trochę lepiej.

- Świnka pokazuje im swoje sztuczki, czym przynosi wiele radości. – Być może będzie można też odwiedzać z nią domy opieki i budynek lokalnego budynek sądu, aby pomóc zrelaksować się dzieciom, które muszą pojawić się w sądzie, czym niejednokrotnie bardzo się denerwują.

Blue jest bardzo łagodną, szczęśliwą świnką, ale nigdy wcześniej nie mieszkała razem ze szczeniakiem. Gdy tylko Pech został uznany za wystarczająco zdrowego by wejść w interakcję z Blue, Zamora wreszcie zapoznała ze sobą oba zwierzęta. Świnka spała, gdy psiak pierwszy raz wszedł do pokoju, a ich mama martwiła się, że Blue nie będzie zadowolona, gdy obudzi ją rozhasany szczeniak. Ale wiecie, co się stało?

- Ku naszemu zaskoczeniu Peach położył się obok Blue, przewrócił się na bok i zasnął obok niej – mówi Zamora . - Następną rzeczą, którą zobaczyłam, gdy do nich zajrzałam, było to, że szczeniaczek próbował ssać Blue, by się najeść, a ona jest tego powodu przeszczęśliwa! Od tej chwili oba zwierzaczki są nierozłączne. Wiedzieliśmy już, że Peach musi z nami zamieszkać.

No i Peach mieszka ze swoją nową rodziną już siedem tygodni, a jest nierozłączny ze świnką, która wciela się bezbłędnie w rolę mamy, zawsze upewniając się, że jest szczęśliwy i bezpieczny.

- Oba zwierzaki śpią z nami w łóżku, ale od czasu do czasu decydują się też spać razem w swoim własnym łóżku- mówi Zamora. – Nigdy nie chcą spać osobno.

Peach absolutnie uwielbia Blue i spędza cały dzień,  przynosząc jej zabawki i bawiąc się u jej boku, dopóki nie zaśnie.

dodaj komentarz

zaloguj się, aby dodawać komentarze pod własnym nickiem.

komentarze

Najwyżej ocenione

 • więcej
  Jak w 60 dni pozyskać 500 leadów
  więcej
 • więcej
  Wyrzuciła szczeniaki na śmietnik...
  więcej
 • więcej
  11 tygodniowy owczarek niemiecki...
  więcej
 • więcej
  Potrącił psa i uciekł. Pies leżał...
  więcej
 • więcej
  PSY to najlepsze nianie dla BOBAS...
  więcej
 • więcej
  Matka na sekundę niemowlę z kotem...
  więcej
 • więcej
  Kobieta oblała psa wrzącym olejem...
  więcej

Ciaaaasteczkaaaaa!

FunZoo.pl używa ciasteczek,
które są ulubionym przysmakiem każdego zwierzaka.
Dowiedz się więcej.

x