Przez pasy dla pieszych przechodziła kaczka z pisklętami. Kierowca przejechał po nich z premedytacją

Oceń:
07.08.2019 FunZoo.pl Kochamy Psy, Koty i wszystkie inne zwierzęta

Przez jedno z przejść dla pieszych w Gdańsku przechodziła kaczka z trzema młodymi. Sytuacja nie zakończyła się szczęśliwie.

Podczas gdy niektórzy kierowcy zatrzymali się, żeby przepuścić ptaki, jeden z nich po zapaleniu się zielonego światła natychmiast ruszył i przejechał kacze pisklę - podaje TVN 24.

W poniedziałkowy poranek przez jezdnię przy Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku przechodziła kacza rodzina. Kaczka i jej trzy młode najpierw przeszły po pasach przez jedno przejście, a następnie weszły na drugie. Kierowcy zatrzymali się, by przepuścić ptaki, niektórzy z nich nagrywali też filmiki - była wśród nich pani Marta, która w rozmowie z portalem TVN 24 opisała zdarzenie.

Gdańsk. Kacza rodzina przechodziła przez przejście  dla pieszych. Jeden z kierowców ruszył i przejechał pisklę.

Kobieta opisuje, że z pozoru sympatyczna sytuacja nie miała szczęśliwego zakończenia. Gdy kaczka i jej trzy młode przechodziły przez pasy, światło zmieniło się na czerwone. Wtedy jeden z kierowców natychmiast ruszył i przejechał jedno z piskląt. Kierowca pojechał dalej, a pozostałym kaczkom nic się nie stało. Moment przejechania pisklęcia został zarejestrowany na filmie nagranym przez panią Martę. - Chciałam nagrać kaczki przechodzące przez przejście. Nie spodziewałam się, że nagram coś, czego nikt nie chciałby oglądać - mówi kobieta w rozmowie z TVN 24. Jak dodaje, wraz ze znajomymi zgłosiła sprawę policji.

dodaj komentarz

zaloguj się, aby dodawać komentarze pod własnym nickiem.

komentarze

Najwyżej ocenione

 • więcej
  Piękne fotki
  więcej
 • więcej
  Kochamy Zwierzaki
  więcej
 • więcej
  psy
  więcej

Ciaaaasteczkaaaaa!

FunZoo.pl używa ciasteczek,
które są ulubionym przysmakiem każdego zwierzaka.
Dowiedz się więcej.

x