Mały niedźwiadek upadł na wpadł na drogę przed samochód. To co stało się z nim później jest

Oceń:
21.09.2017 FunZoo.pl Kochamy Psy, Koty i wszystkie inne zwierzęta

Oficer departamentu policji w Town of Carroll, w New Hampshire zatrzymał swoje służbowe auto, bo zobaczył, że drogę próbuje przekroczyć niedźwiedzica ze swoimi młodymi.

Taki widok wydał mu się dosyć niecodzienny, gdyż niedźwiedzie z maluchami w tej okolicy starają się raczej omijać miejsca, gdzie można spotkać ludzi.

Jeden z malców zdawał się odstawać od reszty. Nie nadążał za rodziną. Mama starała się mu pomóc, ale nie mogła, pilnując całej czwórki. Chory niedźwiedź w końcu zatrzymał się na środku jezdni.

Niestety, niedźwiedzia mama musiała podjąć jedną z najtrudniejszych decyzji w swoim życiu i zostawić biednego malca. Kiedy odeszła z resztą gromady, policjant ostrożnie wysiadł z samochodu i zabrał małego misia ze sobą. Jeszcze tego samego dnia mężczyzna znalazł kolejnego niedźwiedzia.

Okazało się, że jest to malec pochodzący z tego samego miotu. Też był chory i wymagał rehabilitacji. Niedźwiadki, gdy będą już silniejsze i zdrowsze, na pewno wrócą na wolność. Gdyby nie ten policjant, maluch czekałby na śmierć.

dodaj komentarz

zaloguj się, aby dodawać komentarze pod własnym nickiem.

komentarze

Najwyżej ocenione

 • więcej
  Piękne fotki
  więcej
 • więcej
  Kochamy Zwierzaki
  więcej
 • więcej
  psy
  więcej

Ciaaaasteczkaaaaa!

FunZoo.pl używa ciasteczek,
które są ulubionym przysmakiem każdego zwierzaka.
Dowiedz się więcej.

x