Znaleźli psa z odciętym nosem. Nie uwierzysz kto mu to zrobił. To stało się później powoduje, że…

Oceń:
03.06.2017 FunZoo.pl Kochamy Psy, Koty i wszystkie inne zwierzęta

Niektóre z tych zdjęć są prawdziwie wstrząsające. Pewien przechodzień powiadomił organizację pomagającą bezdomnym zwierzętom, że znalazł psa w strasznym stanie w pewnej uliczce.

Rottweiler wykrwawiał się na jednej z ulic Michigan. Na całe szczęście ma się już lepiej, ale na zawsze został naznaczony przez psychopatę, który nadal pozostaje bezkarny. Baron, bo tak nazwano psa, był w opłakanym stanie. Jakiś sadysta odciął mu nos, uszy i ogon, a także poranił mu łapy.

Gdyby nie szybka reakcja przechodnia, pies najprawdopodobniej wykrwawiłby się na miejscu. Weterynarze w pierwszej kolejności zajęli się jego nosem. Trzeba było ułatwić mu oddychanie.

Operacja trwała dwie godziny. Niemniej jednak, do wyleczenia nie były tylko rany fizyczne. Baron przeszedł potworną traumę. Na kolejnych zdjęciach zobaczycie, jak udało się odratować skrzywdzone zwierzę.

Powoli Baron zaczął dochodzić do siebie. Przytył, dawał się pogłaskać weterynarzowi i był w stanie przespać kilka godzin w ciągu doby.

Wszyscy domagają się tego, aby osoba odpowiedzialna za wyrządzenie takiej krzywdy psu, poniosła odpowiednią karę. Można przypuszczać, że ktoś, kto jest w stanie wyrządzić taką krzywdę zwierzęciu, zacznie także ranić ludzi. Niestety, na ten moment policja jest bezsilna.

Laura Todd dosłownie zakochała się w Baronie i adoptowała go bez mrugnięcia okiem, mimo iż wiedziała, że pies jest bardzo nieufny. Baron znalazł kochający dom i bardzo się zmienił.

Laura i jej mąż śmieją się, że to nie oni wybrali Barona, a on ich. Pies na ich widok podniósł się i przytulił do kobiety.

dodaj komentarz

zaloguj się, aby dodawać komentarze pod własnym nickiem.

komentarze

Najwyżej ocenione

 • więcej
  PIES znalazł NOWORODKA w reklamów...
  więcej
 • więcej
  9 tygodniowy OWCZAREK NIEMIECKI n...
  więcej
 • więcej
  Mężczyzna UMIERAŁ bo rozdzielono...
  więcej
 • więcej
  NAJCUDOWNIEJSZA REAKCJA Pitbulla...
  więcej
 • więcej
  SZCZENIAKI spotykają po raz pierw...
  więcej
 • więcej
  BEZDOMNY pies dołączył do uliczne...
  więcej
 • więcej
  To co ZROBIŁ ten JAMNIK po niespo...
  więcej
 • więcej
  HEROICZNY pies URATOWAŁ topiące s...
  więcej
 • więcej
  Ten mężczyzna chciał KOPNAĆ PSA a...
  więcej

Ciaaaasteczkaaaaa!

FunZoo.pl używa ciasteczek,
które są ulubionym przysmakiem każdego zwierzaka.
Dowiedz się więcej.

x