Wyrzucili 3 szczeniaki na autostradzie. Maluchy były przerażone. To co stało się później wzrusza!

Oceń:
30.01.2018 FunZoo.pl Kochamy Psy, Koty i wszystkie inne zwierzęta

Mężczyzna mija na autostradzie trzy porzucone psy...

Często zdarzają się rzeczy, których nie jesteś w stanie przewidzieć i właśnie tego doświadczył Andrei Matei. Po pożegnaniu z dziewczyną wracał do domu autostradą i nie spodziewał się spotkania, które nastąpiło.

Szybko jechał autostradą w Rumunii, gdy nagle zobaczył coś przed sobą. Nie wiedząc, co to, zwolnił. Zauważył, że coś porusza się przy drodze. Były to psy!

”Natychmiast się zatrzymałem i cofnąłem,” powiedział Matei. „Wysiadłem z samochodu i znalazłem trzy szczeniaki, radośnie skaczące przy moich nogach. Nie wiedziały, że groziła im śmierć.” Nieco zaskoczony znaleziskiem, Andrei nie wiedział, co powinien zrobić. Szybko jednak zrozumiał, że jeśli je tam zostawi, szczeniaki długo nie pożyją.

Postanowił zabrać je ze sobą i przez najbliższe trzy godziny one mu towarzyszyły. Najpierw były dobrym towarzystwem, a potem zasnęły. W domu, wciąż niepewny tego, co ma zrobić z nowymi mieszkańcami, Andrei wrzucił zdjęcia na Facebooka z krótkim opisem zdarzenia.

Znajomy poradził mu zadzwonienie do jego sąsiadki, który pomagała zwierzętom. Postanowili spotkać się u weterynarza i zobaczyć, co można zrobić z maluchami. Psy zostały zbadane i szybko okazało się, że oprócz pcheł, nic im nie dolega. Weterynarz ocenił, że mają 4 do 5 tygodni. Szczeniaki były bardzo przyjazne w stosunku do Andreia i weterynarza.

Oto, jak zakończyła się historia Andreia i szczeniąt:

”Wróciłem do domu po tym, jak obiecała mi, że szczeniaki będą miały dobrą opiekę i znajdzie im nowe domy,” mówi mężczyzna. „Po kilku tygodniach sprawdziłem i wszystkie szczeniaki miały nowe rodziny, były bezpieczne i szczęśliwe.”

Szczeniaki miały niesamowite szczęście, że spotkały właściwych ludzi we właściwym czasie, bo nie wiadomo, co inaczej by się z nimi stało. Zachęcamy do podzielenia się tą historią, jeśli też Cię rozczuliła. Chcemy też podziękować ludziom, którzy tak, jak Andrei, pomagają tym w potrzebie.

dodaj komentarz

zaloguj się, aby dodawać komentarze pod własnym nickiem.

komentarze

Najwyżej ocenione

 • więcej
  Jeśli SPOJRZYSZ na tego LABRADORA...
  więcej
 • więcej
  SZOKUJĄCE. Ta kobieta ZNALAZŁA sz...
  więcej
 • więcej
  To co ROBIĄ te psy w czasie SNU p...
  więcej
 • więcej
  Te BEZDOMNE psy przyszły na POGRZ...
  więcej
 • więcej
  NIE UWIERZYCIE ten PIES przejecha...
  więcej
 • więcej
  Ta kobieta kocha zwierzęta. To co...
  więcej
 • więcej
  Kobieta chciała obudzić KOTA. Jeg...
  więcej
 • więcej
  Kiedy Mężczyzna wypowiedział MAGI...
  więcej
 • więcej
  Maleńkie szczeniaki mopsy tańczą...
  więcej

Ciaaaasteczkaaaaa!

FunZoo.pl używa ciasteczek,
które są ulubionym przysmakiem każdego zwierzaka.
Dowiedz się więcej.

x