Temu golden retrieverowi ucięto 4 łapy i worku wrzucono do kosza. To co wydarzyło się później jest…

Oceń:
19.03.2016 FunZoo.pl Kochamy Psy, Koty i wszystkie inne zwierzęta

Dziś chcemy Wam przedstawić bardzo wzruszającą historię dwuletniego golden retrievera Chi Chi, który stracił wszystkie cztery łapy. Mimo to, dziś jest szczęśliwym psem.

Chi Chi został znaleziony w okolicach jednego z koreańskich targów mięsnych. Pies został wrzucony do śmietnika. Wszystkie jego łapy były skrępowane drutem i krwawiły. Szef miejscowego schroniska potwierdził, że pies był zawieszony na tych łapach na targu mięsnym. W dodatku wszystko wskazywało, że pies został pobity. Nie wiadomo, jak długo golden retriever wisiał. Kiedy handlarze zorientowali się, że w rany wdało się zakażenie wyrzucili psa.

Chi Chi został znaleziony przypadkiem i został przewieziony do kliniki weterynaryjnej w Seulu w Korei. Na miejscu weterynarze stwierdzili tragiczny stan łap. Były zniszczone tkanki i wdało się zakażenie. Jedyną opcją by ratować psa była amputacja wszystkich łap. Gdy Chi Chi wyzdrowiała lekarze zafundowali psu protezy i nauczyli ją w nich chodzić.

Mimo, że chodzenie w protezach sprawiało golden retrieverowi ból to z jego pyska nie schodził uśmiech a ogon merdał na wszystkie strony.

Zobacz jak Chi Chi chodzi w protezach

Gdy Richard, Elizabeth i Megan Howell przeczytali historię Chi Chi postanowili ją adoptować. Dzięki organizacji Animal Rescue Media & Education udało się psa sprowadzić do Stanów Zjednoczonych.

Chi Chi ma teraz szczęśliwy dom i co najważniejsze bardzo dobrze zaadaptowała protezy. Potrafi na nich robić cuda. Co prawda wciąż wymaga częstych zmian opatrunków i dodatkowej opieki, ale to nie odbiera jej radości życia. Teraz może liczyć na szczęśliwe życie w nowej rodzinie. 

Dodatkowo opiekunowi postanowili Chi Chi włączyć do programu fundacji opiekującej się żołnierzami, którzy stracili kończyny.

dodaj komentarz

zaloguj się, aby dodawać komentarze pod własnym nickiem.

komentarze

Najwyżej ocenione

 • więcej
  NAJCUDOWNIEJSZA REAKCJA Pitbulla...
  więcej
 • więcej
  Nikt nie zainteresował się tymi p...
  więcej
 • więcej
  7 ZASKAKUJĄCYCH faktów jak PSY po...
  więcej
 • więcej
  Ten PIES labrador naprawdę NIENAW...
  więcej
 • więcej
  Chcieli UŚPIĆ tego KOTKA ale w os...
  więcej
 • więcej
  To co zrobił ten mężczyzna dla ty...
  więcej
 • więcej
  Tego Owczarka Niemieckiego żegnał...
  więcej
 • więcej
  To co ROBI ta kobieta z tymi KOŃM...
  więcej
 • więcej
  Najwierniejszy PIES na świecie. G...
  więcej

Ciaaaasteczkaaaaa!

FunZoo.pl używa ciasteczek,
które są ulubionym przysmakiem każdego zwierzaka.
Dowiedz się więcej.

x