Tego szczeniaka postrzelono 18 razy. Gdy go znaleziono nikt nie dawał mu żadnych szans na przeżycie!

Oceń:
29.02.2016 FunZoo.pl Kochamy Psy, Koty i wszystkie inne zwierzęta

Kilka tygodni temu w Rock Hill w Południowej Karolinie w Stanach Zjednoczonych znaleziono szczeniaka postrzelonego 18 razy! Pies był w krytycznym stanie.

6 tygodniowego szczeniaka znalazł pracownik utrzymania czystości w mieście. Nad psem była zgromadzona grupa nastolatków i patrzyła jak pies wykrwawia się. Mężczyzna natychmiast wezwał policję. Policjanci przewieźli psa do kliniki weterynaryjnej Ebenezer Animal Hospital, gdzie psu udzielono pierwszej pomocy.

Weterynarze byli zszokowani widokiem psa. Mimo to pies wciąż żył i warto było o niego zawalczyć. Jak się okazało wszystkie postrzały szczęśliwie pominęły ważne organy, co dawało szanse na ocalenie. Ilość postrzeleń dobitnie pokazało zdjęcie rentgenowskie.

Pies otrzymał imię Brody i od tej pory pozostawał pod opieką weterynarzy.

Szczeniak miał tak dużo obrażeń, że nie można było od razu usunąć wszystkich pozostałości postrzeleń. Weterynarze podjęli decyzję, że zrobią co konieczne i jak maluch będzie nabierał sił będą sukcesywnie usuwać kolejne uszkodzenia. Przed Brody jeszcze daleka droga do pełnego wyzdrowienia.

W sprawie szczeniaka zostało wszczęte śledztwo, ale nie udało znaleźć się sprawcy. Nastolatki, które przyglądały się zwierzęciu nie przyznały się do winy. Policja wciąż poszukuje barbarzyńcy i liczy, że będzie przełom w sprawie.

Tymczasem Brody po trzech tygodniach czuł się na tyle dobrze, że można było go przenieść do nowego miejsca. Wszyscy chcieli zapewnić szczeniakowi, jak najlepsze warunki. Szybko rozpoczęły się poszukiwania nowej rodziny. Ułatwieniem był fakt, że Brody mimo tylu cierpień wciąż ufał ludziom.

Po intensywnych poszukiwaniach udało się znaleźć nowy dom. Teraz Brody będzie mógł liczyć na godne, szczęśliwe i przede wszystkim bezpieczne życie.

dodaj komentarz

zaloguj się, aby dodawać komentarze pod własnym nickiem.

komentarze

Najwyżej ocenione

 • więcej
  o co spotkało tego bezdomnego psa...
  więcej
 • więcej
  Kiedy kobieta zaszła w ciążę jej...
  więcej
 • więcej
  Matka na sekundę zostawiła niemow...
  więcej
 • więcej
  Temu KOTu nie można się oprzeć. T...
  więcej
 • więcej
  Przygnietli małego kotka kontener...
  więcej
 • więcej
  41 pomysłów na idealne mieszkanie...
  więcej
 • więcej
  Kiedy mężczyzna zawołał tego małe...
  więcej
 • więcej
  Choroba WŚCIEKŁYCH KRÓW a rzeczyw...
  więcej
 • więcej
  HISTERYCZNA reakcja PSA na budzik...
  więcej

Ciaaaasteczkaaaaa!

FunZoo.pl używa ciasteczek,
które są ulubionym przysmakiem każdego zwierzaka.
Dowiedz się więcej.

x