Tego szczeniaka postrzelono 18 razy. Gdy go znaleziono nikt nie dawał mu żadnych szans na przeżycie!

Oceń:
29.02.2016 FunZoo.pl Kochamy Psy, Koty i wszystkie inne zwierzęta

Kilka tygodni temu w Rock Hill w Południowej Karolinie w Stanach Zjednoczonych znaleziono szczeniaka postrzelonego 18 razy! Pies był w krytycznym stanie.

6 tygodniowego szczeniaka znalazł pracownik utrzymania czystości w mieście. Nad psem była zgromadzona grupa nastolatków i patrzyła jak pies wykrwawia się. Mężczyzna natychmiast wezwał policję. Policjanci przewieźli psa do kliniki weterynaryjnej Ebenezer Animal Hospital, gdzie psu udzielono pierwszej pomocy.

Weterynarze byli zszokowani widokiem psa. Mimo to pies wciąż żył i warto było o niego zawalczyć. Jak się okazało wszystkie postrzały szczęśliwie pominęły ważne organy, co dawało szanse na ocalenie. Ilość postrzeleń dobitnie pokazało zdjęcie rentgenowskie.

Pies otrzymał imię Brody i od tej pory pozostawał pod opieką weterynarzy.

Szczeniak miał tak dużo obrażeń, że nie można było od razu usunąć wszystkich pozostałości postrzeleń. Weterynarze podjęli decyzję, że zrobią co konieczne i jak maluch będzie nabierał sił będą sukcesywnie usuwać kolejne uszkodzenia. Przed Brody jeszcze daleka droga do pełnego wyzdrowienia.

W sprawie szczeniaka zostało wszczęte śledztwo, ale nie udało znaleźć się sprawcy. Nastolatki, które przyglądały się zwierzęciu nie przyznały się do winy. Policja wciąż poszukuje barbarzyńcy i liczy, że będzie przełom w sprawie.

Tymczasem Brody po trzech tygodniach czuł się na tyle dobrze, że można było go przenieść do nowego miejsca. Wszyscy chcieli zapewnić szczeniakowi, jak najlepsze warunki. Szybko rozpoczęły się poszukiwania nowej rodziny. Ułatwieniem był fakt, że Brody mimo tylu cierpień wciąż ufał ludziom.

Po intensywnych poszukiwaniach udało się znaleźć nowy dom. Teraz Brody będzie mógł liczyć na godne, szczęśliwe i przede wszystkim bezpieczne życie.

dodaj komentarz

zaloguj się, aby dodawać komentarze pod własnym nickiem.

komentarze

Najwyżej ocenione

 • więcej
  Jeśli SPOJRZYSZ na tego LABRADORA...
  więcej
 • więcej
  SZOKUJĄCE. Ta kobieta ZNALAZŁA sz...
  więcej
 • więcej
  To co ROBIĄ te psy w czasie SNU p...
  więcej
 • więcej
  Te BEZDOMNE psy przyszły na POGRZ...
  więcej
 • więcej
  NIE UWIERZYCIE ten PIES przejecha...
  więcej
 • więcej
  Ta kobieta kocha zwierzęta. To co...
  więcej
 • więcej
  Kobieta chciała obudzić KOTA. Jeg...
  więcej
 • więcej
  Kiedy Mężczyzna wypowiedział MAGI...
  więcej
 • więcej
  Maleńkie szczeniaki mopsy tańczą...
  więcej

Ciaaaasteczkaaaaa!

FunZoo.pl używa ciasteczek,
które są ulubionym przysmakiem każdego zwierzaka.
Dowiedz się więcej.

x