Pies konał. Nawet muchy myślały że ten pies nie żyje. To co stało się z nim później wzrusza! Płacze!

Oceń:
09.03.2017 FunZoo.pl Kochamy Psy, Koty i wszystkie inne zwierzęta

Kiedy grupa ratownicza z indyjskiego ośrodka Animal Aid Unlimited odnalazła tego psiaka, wszyscy byli przekonani, że maluch nie żyje, a oni pochylają się nad martwym ciałem. Pies leżał pod samochodem, chodziło po nim kilkadziesiąt much, jeszcze więcej owadów latało tuż nad nim. Zwierzak był ekstremalnie wychudzony.

 Chwilę później jednak ratownicy odkryli, że serce tego szczeniaka wciaż bije!

Jeden z ratowników przeniósł psa delikatnie na koc, podniósł uważajac jednocześnie, by nie uszkodzić tego wychudzonego malucha i zabrał do samochodu.

W schronisku pies został szczelnie otulony kolejnymi kocami, w celu rozgrzania go i podniesienia temperatury ciała. Podano mu mnóstwo płynów. Otrzymał też nowe imię – Oliver. Nawodniony zdołał otworzyć oczy po godzinie od przywiezienia go do schroniska. Wówczas zaczął się delikatnie rozglądać – chciał zorientować się, gdzie jest i co się z nim dzieje. Wciąż jednak był bardzo osłabiony. Miał tylko tyle siły by ledwo unieść powieki.

Oliver miał jednak ogromną wolę życia. Jeszcze tego samego dnia spróbował wstać o własnych siłach! Z pomocą opiekunki, udało mi się wykonać kilka chwiejnych kroków. Jego wychudzone do granic możliwości łapy nie pozwalały jednak na wiele więcej.

Po zbadaniu Olivera lekarze stwierdzili, że cierpi on na poważną infekcję dróg oddechowych. W ciagu kolejnych miesięcy jego stan wciąż się poprawiał tylko po to, żeby za chwilę znów ulec pogorszeniu. Jednak w końcu nadeszło tak długo wyczekiwane przesilenie – mały Oliver zaskoczył wszystkich pracowników Animal Aid Unlimited!

Wyzdrowiał całkowicie, jego płuca zostały wyleczone, a psiaka roznosi teraz energia. Chętnie biega, bawi się z wolontariuszami i wciąż merda ogonem. Przybrał na wadze i teraz wygląda jak normalny, zdrowy szczeniak!

Olivera można wspierać finansowo – tak jak pozostałe małe duszyczki, które nie chcą się jeszcze rozstawać z tym światem – poprzez stronę Rescue Team Animal Aid Unlimited, India.

Niesamowitą przemianę psiaka możecie natomiast obejrzeć na poniższym filmie:

dodaj komentarz

zaloguj się, aby dodawać komentarze pod własnym nickiem.

komentarze

Najwyżej ocenione

 • więcej
  Wyrzucili na ulicę zdeformowanego...
  więcej
 • więcej
  Kiedy zobaczysz te niesamowite pr...
  więcej
 • więcej
  Kotka adoptowała małe JEŻYKI! Abs...
  więcej
 • więcej
  Właściciel chciał wykąpać psa. Ni...
  więcej
 • więcej
  Kiedy znaleźli tego PSA ZJADAŁY G...
  więcej
 • więcej
  Owczarek niemiecki nie chciał wyj...
  więcej
 • więcej
  Histeryczna reakcja psa kiedy po...
  więcej
 • więcej
  Niebezpieczny PIT BULL liże małe...
  więcej
 • więcej
  Ten PIES ZAGINĄŁ 7 miesięcy temu....
  więcej

Ciaaaasteczkaaaaa!

FunZoo.pl używa ciasteczek,
które są ulubionym przysmakiem każdego zwierzaka.
Dowiedz się więcej.

x