Histeryczna reakcja psa kiedy po 2 latach zobaczył właściciela. Z emocji pies prawie zszedł…

Oceń:
14.11.2017 FunZoo.pl Kochamy Psy, Koty i wszystkie inne zwierzęta

Suczkę Pakitę znalazła na ulicy Argentyny organizacja Arca Animal, która postanowiła zabrać ją do schroniska. Pies wydawał się smutny i niepewny, i wyglądało na to, że czegoś mu brakuje.

Pracownicy organizacji próbowali znaleźć dla niej nowy dom, ale problem był jeden: Pakita była za stara. Wiele osób, które przychodziło do schroniska ignorowało ją, woleli młodsze psy. Pracownicy nie wiedzieli wtedy, że Pakita ma już właściciela, który za nią tęskni.

Po długim czasie, gdy nie znaleziono dla niej nowej rodziny, pracownicy zrobili jej zdjęcia, aby opublikować na Facebooku i w ten sposób znaleźć jej dom. Wydarzyło się coś niespodziewanego. Kobieta skontaktowała się z organizacją i powiedziała, że pies ze zdjęcia przypomina psa jej syna, który zniknął dwa lata wcześniej.

Syn, Ariel Naveira, nie widział od tego czasu Pakity. Gdy zniknęła, szukał jej wszędzie, ale musiał się poddać. Był przekonany, że nie żyje. Mimo że Ariel nie wierzył, że jeszcze kiedyś zobaczy ukochanego psa, postanowił odwiedzić schronisko.

Gdy pojawił się na miejscu, suczka nie reagowała na jego głos lub wygląd. Była ostrożna i chowała się za pracownikami, wydawała się nawet przestraszona. Ale nagle podeszła bliżej do Ariela – poczuła jego zapach, którego najwyraźniej nie zapomniała pomimo dwuletniej rozłąki.

Spotkanie nagrano, za co jesteśmy wdzięczni, bo cudownie jest widzieć reakcję Pakity, gdy wreszcie dociera do niej, że po dwóch latach znów jest ze swoim panem!

Obejrzyj film

dodaj komentarz

zaloguj się, aby dodawać komentarze pod własnym nickiem.

komentarze

Najwyżej ocenione

 • więcej
  Wyrzucili na ulicę zdeformowanego...
  więcej
 • więcej
  Kiedy zobaczysz te niesamowite pr...
  więcej
 • więcej
  12 NIENARODZONYCH zwierząt w ŁONI...
  więcej
 • więcej
  Kotka adoptowała małe JEŻYKI! Abs...
  więcej
 • więcej
  Właściciel chciał wykąpać psa. Ni...
  więcej
 • więcej
  Kiedy znaleźli tego PSA ZJADAŁY G...
  więcej
 • więcej
  Histeryczna reakcja psa kiedy po...
  więcej
 • więcej
  Niebezpieczny PIT BULL liże małe...
  więcej
 • więcej
  Ten PIES ZAGINĄŁ 7 miesięcy temu....
  więcej

Ciaaaasteczkaaaaa!

FunZoo.pl używa ciasteczek,
które są ulubionym przysmakiem każdego zwierzaka.
Dowiedz się więcej.

x