Chcieli się pozbyć szczeniaka. Przywiązali jego łapy do torów i czekali na pociąg. To co stało się

Oceń:
10.01.2018 FunZoo.pl Kochamy Psy, Koty i wszystkie inne zwierzęta

Podczas robienia sesji zdjęciowej kobieta usłyszała dziwne odgłosy dochodzące z pobliskich torów kolejowych. Brzmiały jak pisk zwierzaka. Bez zastanowienia podeszła, żeby to sprawdzić. Jej oczom ukazał się maleńki nowonarodzony szczeniak, którego jedna z łapek przywiązana była do torów.

Biedny szczeniak był zupełnie sam. Wydawało się, że ma zaledwie kilka godzin, ponieważ jego oczy były zamknięte, a pępowina wciąż przyczepiona. Kobieta szybko odwiązała szczeniaka i popędziła do pobliskiego weterynarza. Na szczęście, pomimo ciężkiej próby, maluch miał się dobrze. Kobieta postanowiła skontaktować się ze swoją przyjaciółką, Deirdre Oakley, która miała duże doświadczenie w opiece nad szczeniętami.

“Jej wiek oceniłam na około 12 godzin. Uratowałam i wychowałam wiele małych zwierzątek, więc wiedziałam, że mogę się nią dobrze zająć. Była bardzo odwodniona, ale każdego dnia miała się coraz lepiej.” – opowiada Deirdre Oakley.

Oakley zdecydował się nazwać szczeniaka Polka Dot. Maluch musi jeść co 3 godziny przez całą dobę, ale Oakley doskonale sobie z tym radzi. Szybko zakochała się w maleńkim szczeniaku. Jak na razie Polka Dot nie ma żadnych problemów zdrowotnych.

“Jest bardzo zadziorna i ciekawa świata. Tydzień temu otworzyły się jej oczka. Jest bardzo przywiązana do mnie i uwielbia być trzymana na rękach.” – opowiada Deirdre.

Polka Dot ma obecnie 3 tygodnie i ma się doskonale. Niestety nadal nie ma wskazówek, kto przywiązał ją do torów. Została znaleziona w rejonie znanym z walk psów, a ponieważ jest to mieszanka pit bulla, ratownicy zakładają, że pochodzi właśnie z tego miejsca.

Mała Polka Dot miała sporo szczęścia, że została wtedy zauważona przez tamtą kobietę. Kocha życie w swoim nowym domu, a z każdym dniem staje się coraz silniejsza.

“Ona zostanie ze mną już na zawsze. Zasługuje na wspaniałe życie.” – powiedziała Oakley.

dodaj komentarz

zaloguj się, aby dodawać komentarze pod własnym nickiem.

komentarze

Najwyżej ocenione

 • więcej
  Wyrzucili na ulicę zdeformowanego...
  więcej
 • więcej
  Kiedy zobaczysz te niesamowite pr...
  więcej
 • więcej
  12 NIENARODZONYCH zwierząt w ŁONI...
  więcej
 • więcej
  Kotka adoptowała małe JEŻYKI! Abs...
  więcej
 • więcej
  Właściciel chciał wykąpać psa. Ni...
  więcej
 • więcej
  Kiedy znaleźli tego PSA ZJADAŁY G...
  więcej
 • więcej
  Histeryczna reakcja psa kiedy po...
  więcej
 • więcej
  Niebezpieczny PIT BULL liże małe...
  więcej
 • więcej
  Ten PIES ZAGINĄŁ 7 miesięcy temu....
  więcej

Ciaaaasteczkaaaaa!

FunZoo.pl używa ciasteczek,
które są ulubionym przysmakiem każdego zwierzaka.
Dowiedz się więcej.

x