Szokujące! Zabili matkę maleńkiego szopa Maleństwo rozpaczliwie wołało matkę Ta historia łamie serce

Oceń:
04.11.2017 FunZoo.pl Kochamy Psy, Koty i wszystkie inne zwierzęta

Kiedy znaleziono tego malutkiego szopa, był niewiele większy od butelki z mlekiem, którą go karmiono. Teraz coraz szybciej wraca do zdrowia!

To była scena jak z filmu akcji. Mama-szop mknęła, starając się zebrać wszystkie swoje młode w bezpieczne miejsce – ale wtedy jedno z nich upadło i zostało samo poza całą gromadką. I…?

Na szczęście malutki szop został znaleziony przez organizację Austin Wildlife Rescue z Teksasu. Leżał na poboczu, licząc sobie zaledwie kilka dni - a już musiał walczyć o przetrwanie! Młody był niewiele większy od butelki, którą podawali mu ratownicy, a ważył mniej niż jeden funt. Dzisiaj na szczęście ma za sobą odpowiednich ludzi, którzy pomagają mu wrócić do zdrowia. - Jest pod opieką jednego z naszego rehabilitatorów, który radzi sobie z nim bardzo dobrze - mówi Hayley Hudnall z Austin Wildlife Rescue. – Zwierzak je regularnie co trzy godziny.

Maleństwo powinno przebywać trochę więcej czasu z mamą, zanim zostało od niej oderwane i rzucone samo na pastwę losu. Najprawdopodobniej bardzo za nią tęskni - tak więc ratownicy wymyślili sposób na to, żeby znów poczuła się bezpiecznie. Szopowi dano maskotki, do których może się przytulać, co ma mu zastąpić kontakt z matką. Uwielbia wspinać się na nie i z nimi zasypiać. Ma nawet pluszowego… szopa, który przypomina jej mamę.

Być może nie ma już swojej rodzicielki i jest teraz sierotą, jednak z pomocą swoich wybawców radzi sobie coraz to lepiej i jest na drodze do odzyskania pełni zdrowia.

dodaj komentarz

zaloguj się, aby dodawać komentarze pod własnym nickiem.

komentarze

Najwyżej ocenione

 • więcej
  Wrzucili owieczkę do oceanu i pat...
  więcej
 • więcej
  Z całych sił rzucili nowo narodzo...
  więcej
 • więcej
  Ludzie podpalili słonie bo stały...
  więcej
 • więcej
  Kiedy mężczyzna zawołał tego małe...
  więcej
 • więcej
  Tego KONIA znaleziono w opłakanym...
  więcej
 • więcej
  PIES POŁAMAŁ dwie przednie łapy....
  więcej
 • więcej
  Ten pies leżał na stercie śmieci....
  więcej
 • więcej
  Mały GOLDEN RETRIEVER próbuje POM...
  więcej
 • więcej
  PIES nakrywa DZIECKO kocykiem i d...
  więcej

Ciaaaasteczkaaaaa!

FunZoo.pl używa ciasteczek,
które są ulubionym przysmakiem każdego zwierzaka.
Dowiedz się więcej.

x